داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان زهک:
ساکنین روستاها مخزن ذخیره آب تهیه کنند
کد مطلب: ۷۶۰۲۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۳۰
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان زهک گفت: اهالی روستاها لازم است تا مخزن ذخیره آب برای شرایط اضطرار تهیه کنند.
ساکنین روستاها مخزن ذخیره آب تهیه کنند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا غلامحسین لکزائیان‌پور در جلسهٔ دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستایی بخش مرکزی شهرستان زهک که با حضور شهریاری بخشدار مرکزی زهک، کاشانی رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی و تعدادی از مدیران شهرستانی برگزار شد، بیان کرد: دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستایی در شرایط تنش‌های آبی، نقش مهمی در مدیریت بحران آب خواهند داشت.

وی ضمن اشاره به اقدامات در دست انجام شرکت آب و فاضلاب استان جهت تأمین آب شرب پایدار خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی صرفه‌جویی در مصرف آب اهمیت بالای دارد و باتوجه‌به این شرایط لازم است تا اهالی روستاها مخزن ذخیره آب برای شرایط اضطرار تهیه کنند.

لکزائیان‌پور تصریح کرد: افراد متخلفی که اقدام به انشعاب گیری غیرمجاز از شبکه لوله‌کشی آب آشامیدنی جهت آبیاری فضای سبز، گلخانه‌ها و اراضی کشاورزی می‌نمایند، شناسایی وبا آنها برخورد قانونی خواهد شد. همچنین نیاز است تا از دهیارانی که با امکانات خودرویی خود یاریگر امور آب و فاضلاب شهرستان، در تأمین آب اضطراری روستاهای دچار تنش آبی بودند تشکر و قدردانی کرد.

وی در خاتمه از حضور کارشناسان آب و فاضلاب در مساجد روستایی جهت تشریح شرایط آبی منطقه و آموزش راهکارهای صرفه‌جویی در مصرف آب خبر داد و خواستار همکاری هر چه بیشتر دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستایی با امور آب و فاضلاب شهرستان زهک دراین‌خصوص شدند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark