داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
امام جمعه شهرستان زابل در گفتگو با اوشیدا
بصیرت بالای شهید جنگی زهی باعث شد تا یک دشمن شناس خوبی باشد
کد مطلب: ۳۶۴۲۶
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۷
امام جمعه شهرستان زابل گفت: بدانید که وحدت شیعه و سنی رضای خدا را در بر دارد و قلب رسول خدا(ص) را شاد می کند و پشت استکبار را به لرزه در می آورد و نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کند.
بصیرت بالای شهید جنگی زهی باعث شد تا یک دشمن شناس خوبی باشد
حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در گفتگو با اوشیدا در خصوص شهید مولوی مصطفی جنگی زهی اظهار داشت: شهید جنگی زهی از برادران اهل سنت بصیر و ولایی بودند که در آن برهه زمانی به عنوان یک مسلمان،مسلمانی که بصیرت لازم را دارد زندگی کردند.

امام جمعه زابل افزود: این بصیرت باعث شد که این شهید یک دشمن شناس خوبی باشند و قدم را در جایی بگذارند که رضای خدا و رسول خدا(ص) در آن مکان است و طوری حرکت نکردند که دشمنان اسلام شاد شوند و بتوانند ذره ای به اسلام وارد کنند.

حجت الاسلام کیخا با بیان گرامیداشت یاد شهید جنگی زهی گفت: امیدواریم ان شالله این بصیرت همچنان که در جامعه شیعه و سنی است،همیشه پایدار بماند.

وی بیان داشت: بدانید که وحدت شیعه و سنی رضای خدا را در بر دارد و قلب رسول خدا(ص) را شاد می کند و پشت استکبار را به لرزه در می آورد و نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کند.

امام جمعه شهرستان زابل تصریح کرد: اگر خدای ناکرده تفرقه ای ایجاد شود تا دشمن بتواند به هدف پلید خود در صفوف مسلمانان برسد ،آنکه از بین می رود فقط سنی و فقط شیعه نیست بلکه اساس اسلام از بین می رود و نه خبری از شیعه خواهد بود و نه از سنی.

حجت الاسلام کیخا گفت: عقل و بصیرت حکم می کند که انسان همیشه به هوش باشد و در مسیر قرآن و رسول خدا(ص) حرکت کند تا ان شالله در دنیا و آخرت سعادتمند گردد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark