داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۱
 
پیگیری ها برای اطلاع از سرنوشت حامد صداقتی و جمشید دانایی فر همچنان ادامه دارد
کد مطلب: ۲۶۷۱۵
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۲
اوشیدا: معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: پیگیری ها برای اطلاع از سرنوشت حامد صداقتی قهرمان شمشیر بازی ایران و شخص همراه وی و همچنین جمشید دانایی فر پنجمین مرزبان ربوده شده همچنان ادامه دارد.
پیگیری ها برای اطلاع از سرنوشت حامد صداقتی و جمشید دانایی فر همچنان ادامه دارد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: «علی عبداللهی»  افزود: هنوز اخبار تازه ای درباره صداقتی که به همراه مهدی حسینی در خاش ربوده شدند، بدست نیامده است.

وی درباره این که آیا هویت ربایندگان محرز یا درخواست آنان مشخص شده است؟، اظهارداشت: هنوز هویت ربایندگان نامشخص است و درخواستی از آنان دریافت نشده است.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور خاطرنشان کرد: برخی مستندات درباره این حادثه بدست آمده است ولی تا پیگیری نهایی اعلام نمی شود.

عبداللهی افزود: اطلاعاتی مبنی بر این که صداقتی و شخص همراه وی آسیب دیده اند به دست نیامده است.

وی تصریح کرد: پیگیری های جدی برای یافتن حامد صداقتی و همراهش از سوی مسوولان ذیربط به طور جدی ادامه دارد.

سه جوان اهل تهران ۱۰ اردیبهشت ماه جاری با خودروی شخصی خود از چابهار عازم زاهدان بودند که در حوالی شهرستان مرزی خاش بر اثر تیراندازی افراد نامشخص متوقف شدند که در این حادثه یکی از سرنشینان خودرو کشته شد، از سرنوشت دو نفر دیگر اطلاعی در دست نیست.

شهرستان خاش محل حمله به صداقتی و همراهانش در فاصله ۱۸۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد و با کشور پاکستان هم مرز است.**وزیر کشور و رییس جمهوری پیگیر وضعیت دانایی فر هستند

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور درباره آخرین وضعیت جمشید دانایی فر پنجمین مرزبان ربوده شده ایرانی نیز گفت: یکی از محورهای سفر اخیر وزیر کشور به پاکستان پیگیری وضعیت دانایی فر بود.

عبداللهی خاطرنشان کرد: رییس جمهوری نیز در دیدار با محمد نواز شریف نخست وزیر پاکستان موضوع پنجمین مرزبان ایرانی را پیگیری کرد.

وی ادامه داد: در سفر اخیر هیات پاکستانی به ایران دیدار مشترکی با قائم مقام وزیر کشور پاکستان انجام شد که در آن گفت و گو هم موضوع دانایی فر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی یادآور شد: همچنان پیگیر وضعیت این مرزبان ایرانی هستیم.

«جمشید دانایی فر» یکی از پنج مرزبان گروگان گرفته شده کشورمان بود که به رغم آزادی چهار مرزبان ربوده شده ایرانی از چنگ تروریست ها هنوز خبری از وی بدست نیامده است.**گروهک های تروریستی نقشی در ربودن صداقتی ندارند

روح الله جمعه ای رییس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور نیز در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، اظهار داشت: هنوز اطلاعات تازه ای از حامد صداقتی و ربایندگان وی به دست نیامده است.

وی خاطرنشان کرد: بررسی های مستمر همچنان از سوی مسوولان ذیربط و مقامات محلی ادامه دارد و به محض حصول نتیجه اعلام می شود.

رییس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور با بیان این که هنوز خبری مبنی بر آسیب رسیدن به حامد صداقتی و فرد همراه وی به دست نیامده است،تصریح کرد: البته شواهد نشان دهنده نقش داشتن گروهک های تروریستی در این پرونده نیست.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایرنا
    عکاس :