داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد نیمروز:
مسابقه تصویرگری حمله سپاه به رژیم صهیونیستی از دریچه هنر در نیمروز برگزار شد
کد مطلب: ۷۶۱۲۵
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۳۲
رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان نیمروز گفت: در حمایت از حمله غرورآفرین موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اسرائیل غاصب، یک دوره مسابقه تصویرگری حمله سپاه به رژیم کودک‌کش صهیونیستی از دریچه هنر، برگزار شد.
میلاد یزدان‌پناه در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ضمن تبریک پیروزی غرورآفرین سپاهیان اسلام در مقابل اسرائیل غاصب، بیان کرد: ایران همواره به دنیا نشان داده که به هیچ‌وجه به دنبال جنگ و ایجاد تنش نبوده و نیست، اما به هیچ کشوری هم اجازه دست‌اندازی، تجاوز و…، را نخواهد داد و با شدیدترین نوع و با تمام توان و قدرت با آن مقابله خواهد کرد. 

وی ادامه داد: در جریان عملیات «وعده صادق» دنیا به وضوح توان، قدرت و از طرفی مردانگی در حمله را در نیروهای مسلح ایران دید و این برای ما نه تنها یک افتخار بلکه مایه سربلندی است. 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیمروز ادامه داد: در پی این عملیات غرورآفرین رزمندگان اسلام که در قالب حمله موشکی و پهپادی سپاه به مواضع رژیم صهیونیستی انجام شد، تصمیم گرفته شد تا یک دوره مسابقه تصویرگری این حمله جانانه، از دریچه هنر برگزار شد.

انتهای خبر/

یزدان‌پناه افزود: این برنامه توسط دانش‌آموزان هنرمند رشته نقاشی ایرانی و نگارگری هنرستان حضرت زینب(س) شهرستان نیمروز و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره آموزش و پرورش نیمروز با نشان دادن هنر هنرمندان نیمروزی هم‌زمان با هفته هنر انقلاب اسلامی و به پاس قدردانی از زحمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت گرفت.
Share/Save/Bookmark