داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل:
اجرای 52 عنوان برنامه در هفته بسیج/اعزام بیش از 20 گروه جهادی به مناطق محروم زابل
کد مطلب: ۶۵۲۳۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل گفت: افتتاح برخی از طرح ها و همچنین کلنگ زنی خانه محرومین در هفته بسیج از مهمترین برنامه ها در روزهای آینده خواهد بود.
اجرای 52 عنوان برنامه در هفته بسیج/اعزام بیش از 20 گروه جهادی به مناطق محروم زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل در نشست خبری هفته بسیج گفت: 52 عنوان برنامه در قالب محرومیت زدایی،اقتصاد مقاومتی و همچنین امنیتی به مناسبت هفته بسیج در شهرستان زابل برگزار می شود.
سرهنگ علی ثمره حسینی افزود: مهترین مسئله در بخش محلات زدودن غبار محرومیت از حاشیه شهر است، برخی از اقدامات را با کمک مردم در محلات انجام داده ایم که بسیاری از مشکلات با کمک خود مردم برطرف شده است.
وی ادامه داد: برخی از مساجد در محلات و حاشیه زابل نماسازی شده است که مهمترین هدف در ایجاد این فعالیت ها جذب جوانان به مساجد است.
ثمره حسینی خاطرنشان کرد: در روز چهارشنبه بیش از 20 گروه جهادی به مناطق مختلف اعزام می شوند که گروه پزشکی و سازندگی از مهمترین این فعالیت ها است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل اظهار کرد: میز خدمت که در برنامه های هفته بسیج نیز وجود دارد، باعث می شود تا مردم در کنار مسئولین قرار گیرند و به مشکلات آنها با جان و دل گوش کنند.
وی بیان کرد: افتتاح برخی از طرح ها و همچنین کلنگ زنی خانه محرومین در هفته بسیج از مهمترین برنامه ها در روزهای آینده خواهد بود.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark