داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
دستگیری 6 سوداگر مرگ با یک تن و 147 کیلو مواد افیونی
کد مطلب: ۷۳۱۱۹
تاریخ انتشار:شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۸
تکاوران پلیس استان با متلاشی کردن یک باند مسلح قاچاق،6 سوداگر مرگ را دستگیر و یک تن و 147 کیلو مواد مخدر را کشف کردند.
دستگیری 6 سوداگر مرگ با یک تن و 147 کیلو مواد افیونی
به گزارش اوشیدا؛ سردار "احمد طاهری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر، بیان داشت: تیم های عملیات ویژه پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های "خاش" و "سراوان"با اشراف اطلاعاتی به سرنخ هايي مبنی بر قاچاق محموله سنگین مواد مخدر، از مناطق مرزی شهرستان سراوان به شهرستان خاش دست يافتند.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، پس از چند شبانه روز تلاش گسترده میدانی و رصد مناطق صعب العبور سرانجام عصر روز گذشته اعضای این باند بزرگ قاچاق را که با یک دستگاه وانت تویوتا و 3 دستگاه پژو 405 در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر در محور فرعی "روتک سراوان" به "خاش " بودند شناسایی و آنها را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پس از طی مسافتی در منطقه "کوه سفید" اعضای این باند در حلقه محاصره تکاوران پلیس گرفتار و درگیری مسلحانه آغاز شد.

سردار طاهری عنوان کرد: در این عملیات نفس گیر که 2 ساعت ادامه داشت با مجاهدت و جانفشانی تکاوران پلیس، 6 نفر از سوداگران مرگ دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از خودروهای توقیفی از قاچاقچیان یک تن و 147 کیلو و 400 گرم مواد افیونی شامل یک تن و 49 کیلو و 700گرم تریاک، 68 کیلو حشیش و 29کیلو و700گرم  شیشه، به همراه 3 قبضه سلاح کلاش با 75فشنگ و یک قبضه کلت کمری با 11 فشنگ مربوطه کشف کردند.

وی با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق مواد مخدر گفت: غیور مردان نیروی انتظامی استان با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق مواد مخدر حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با این پدیده شوم و خانمان سوز از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.

Share/Save/Bookmark