داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
رئیس دانشگاه آزاد زابل در حاشیه نمایشگاه عکس ضیافت الهی عنوان کرد؛
ماه مبارک رمضان فرصتی برای ارتقای فرهنگی دینی در جامعه است/ گشایش نمایشگاه عکس ضیافت الهی در دانشگاه آزاد زابل
کد مطلب: ۳۸۳۸۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۱
به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایشگاه عکس ضیافت الهی با حضور هیئت رئیسه، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در محل این واحد دانشگاهی افتتاح شد.
ماه مبارک رمضان فرصتی برای ارتقای فرهنگی دینی در جامعه است/ گشایش نمایشگاه عکس ضیافت الهی در دانشگاه آزاد زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایشگاه عکس ضیافت الهی با حضور هیئت رئیسه، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در محل ساختمان اداری این واحد دانشگاهی افتتاح شد.

محمد مجوزی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زابل در حاشیه این نمایشگاه عکس اظهار کرد: در شرایط کنونی که تهاجم ‌فرهنگی و تبلیغی دشمنان متوجه جوانان است، ما هم باید برای جوانان سرمایه‌گذاری کنیم.

وی گفت: در ماه مبارک رمضان خداوند این فرصت را به انسان داده است که با تفکر در اعمال و کردار گذشته خویش قبل از اینکه او را محاسبه کنند خود به محاسبه اعمال خویش بپردازد و انسان می تواند با دعا و نیایش زمینه صیقل دادن روح از گناه برای درک نورهای رحمت که بر دل انسان های موحد و مؤمن می تابد را فراهم سازد.

مجوزی افزود: ماه رمضان یکی از با برکت ترین ماه ها به شمار می رود که نزد خداوند از همه ماه ها ارزشمندتر است لذا باید از لحظه لحظه این ماه پرخیر و برکت نهایت بهره را ببریم .

وی ماه مبارک رمضان را فرصتی مناسب در راستای ارتقا فرهنگ دینی دانست و یادآور شد: ارتقای فرهنگ دینی در جامعه و تلاش در راستای جذب جوانان و نوجوانان به فرهنگ غنی اسلامی مهم‌ترین راه مقابله با عمق دسیسه‌های دشمنان است.

رئیس دانشگاه آزاد زابل گفت: ارزش فعالیت های فرهنگی به دامنه تاثیر آن در حل مسائل و گره گشایی ازمشکلات فرهنگی است.

مجوزی رمز موفقیت های به دست آمده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل را مدد الهی و کارکنان متعهدی دانست که به فعالیت ها و کارهای انجام شده در دانشگاه و پیرامون خود بی توجه نیستند و برای بهتر شدن آن انتقاد سازنده و برای پیشرفت فعالیت ها پیشنهادهای خلاقانه ارائه می کنند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark