داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
به چه خودروهایی در زابل سوخت تحویل داده نمی شود؟
کد مطلب: ۶۴۶۶۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱
با توجه به قانون جدید در شرکت نفت استان سیستان و بلوچستان به برخی از خودروهای دیزلی پلاک شهرستان که در استان فعالیت می کنند سوخت تحویل داده نمی شود.
به چه خودروهایی در زابل سوخت تحویل داده نمی شود؟
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ این روزها یکی از مشکلات عدیده برای رانندگان ماشین های حمل بار که از سوخت دیزلی استفاده می کنند، دریافت سوخت است.
رانندگان کل استان سیستان وبلوچستانی که در این برهه از زمان ماشین های پلاک شهرستان را وارد استان کنند، نمی توانند از سوخت دولتی استفاده کنند و لذا باید برای سوخت گیری یا به شهرهای خارج از استان مراجعه و یا سوخت آزاد خریداری کنند.
در این خصوص یکی از رانندگان خوودروهای حمل بار به خبرنگار اوشیدا گفت: به تازگی از تهران خودروی خاوری را خریداری کرده ایم که بتوانیم در زابل با آن معیشت خود و خانواده را به دست بیاوریم.
وی افزود: اما در این بین، شرکت توزیع نفت ، خودرو را در شبکه ثبت نمی کند، تا سوخت قانونی خودرو را دریافت کنیم.
این شهروند سیستانی ادامه داد: قیمت سوخت ، آزاد بسیار بالاست، و نمی توان مخارج خودرو و سوخت را با هم از این راه در آورد.
طی تماسی که خبرنگار سایت اوشیدا با محمد نهبندانی مسئول شرکت نفت زابل داشت وی از منع پذیرش خودروهای جدید در این شرکت خبر داد و گفت: قانون جدید برای کل استان فعلا عدم پذیرش است.
وی افزود: طبق برآورد خودروهای موجود چندین برابر نیاز مردم هستند، لذا به ما نیز اعلام کرده اند تا از پذیرش خودرو جدید، خودداری کنیم.
با این حال شهروندانی که خودرو از خارج از استان خریداری می کنند، در این روزها نمی توانند سوخت مورد نیاز خود را تامین کنند، و با توجه به قیمت بالای سوخت آزاد در استان سیستان و بلوچستان، عملا بیکار می شوند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark