داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
مرگ بر اسرائیل، آمریکا و آل سعود،
سیستانی ها فریاد آزادی خواهی قدس شریف را سر دادند
کد مطلب: ۳۸۹۲۹
تاریخ انتشار:جمعه ۱۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۶
همزمان با آخرين جمعه ماه مبارك رمضان مردم هميشه در صحنه و روزه دار سیستان اعم از شيعه و سني همگام با ساير هموطنان در سراسر استان راهپيمايي روز جهاني قدس را آغاز کردند.
سیستانی ها فریاد آزادی خواهی قدس شریف را سر دادند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: اين راهپيمايي در شهرستان زابل ساعت 11 صبح جمعه (۱۹ تیرماه ) با تجمع قشرهای مختلف مردم در میدان انقلاب آغاز شد.

قشرهاي مختلف مردم ولايتمدار سیستان و شهرستان زابل امروز با لبيك به نداي رهبر معظم انقلاب در راهيپمايي روز جهاني قدس حضور يافته و بار ديگر با آرمان هاي امام راحل تجديد پيمان و حمايتشان را از ملت مظلوم فلسطين و مقاومت دلير مردان جبهه حق عليه صهيونيست و استكبار اعلام می‌کنند.

امسال روز قدس مصادف با بیست و سوم ماه مبارک رمضان شده و مردم مومن و روزه دار سیستان با وجود گرمای هوا و گرد و خاک در حالیکه شب گذشته را در مساجد به احیا و مناجات گذراندند، اما از آغازین ساعات صبح با زبان روزه به سمت محل‌‌های راهپیمایی به راه افتاده‌اند و ضمن آتش کشاندن پرچم امریکا ،حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.
مردم شیعه و سنی سیستان از ساعتی قبل با حضور در مسیرهای تعیین شده و با فرياد مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسراييل خشم و انزجار خود را از جنایتهای وحشیانه رژیم صهیونیستی و امریکای خونخوار به نمایش گذاشتند.

سخنران محوري راهپیمایی روز قدس، هوشنگ ناظری فرماندار ویژه زابل است و پس از قرائت بیانیه نماز باشکوه جمعه با حضور مردم ولایتمدار شهرستان زابل در مصلی المهدی(عج) برگزار می شود.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark