داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه موقت نیمروز عنوان کرد؛
حماسه 9 دی انقلاب را زنده کرد/ دین زدایی و عفت زدایی از برنامه های دشمن در فتنه 88 بود
کد مطلب: ۶۵۷۱۲
تاریخ انتشار:جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
امام جمعه موقت نیمروز گفت: آیت الله هاشمی شاهرودی کسی بودند که در نجف آیت الله حکیم به ایشان اقتدا کردند و اجازه اجتهاد خودش را از آیت الله صدر گرفته بودند.
حماسه 9 دی انقلاب را زنده کرد/ دین زدایی و عفت زدایی از برنامه های دشمن در فتنه 88 بود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت الاسلام والمسلمین مهدی محمدقاسمی در خطبه های این هفته نماز جمعه نیمروز با اشاره به رحلت عالم ربانی مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی گفت: این عالم عالی قدر با پذیرش مسئولیت قضایی ۱۰ سال مرجعیت خود را به تاخیر انداخت و عمر با برکتش را وقف ترویج فرهنگ اهل بیت علیهم السلام و خدمت به مردم کردند.

خطیب موقت نماز جمعه شهرستان نیمروز افزود: امروز هفتم دی ماه سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی به دستور امام خمینی (ره) است، امروزه به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران در همه روستاها و شهرهای ایران اسلامی شرایط وجود دارد که مردم از نعمت سواد آموزی استفاده کنند.

وی تصریح کرد: ۹ دی حماسه بزرگی بود که بعد از گذشت ۳۰ سال انقلاب را زنده کرد، فتنه ۸۸ به مدت ۲۰ سال از سوی استکبار جهانی طراحی شده بود و امیدوار بودند که می توانند با ایجاد اختلاف در بدنه نظام و احزاب سیاسی هدف خود را پیاده کنند.

حجت الاسلام محمد قاسمی ادامه داد: دین زدایی و عفت زدایی یکی از برنامه های دشمن در فتنه ۸۸ بود، مردم در ۹ دی آمدند و نشان دادند نسبت به مقدسات مان حساس هستیم و از نظام و رهبری حمایت می کنیم.

وی تاکید کرد: مردم ایران در راهپیمایی ۹ دی ۸۸ با حضور چشم گیر خود بصیرت و هوشیاری ملت مسلمان را به رخ جهانیان کشیدند به طوری که این حضور پرشور برای همیشه به عنوان حماسه ماندگار در تاریخ ایران به ثبت رسید.

انتهای پیام/۳۹۵۳
Share/Save/Bookmark