داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه شهرستان زابل بیان کرد:
سیستان و بلوچستان رنگین کمان اقوام و مذاهب/ حساب مردم از اغتشاشگران جداست
کد مطلب: ۷۴۶۲۲
تاریخ انتشار:جمعه ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی گفت: ما در استانی زندگی می کنیم که این استان مثل رنگین کمان می ماند و شیعه و اهل سنت در حقیقت جان همدیگر هستند، در حادثه زاهدان حساب مردم از اغتشاشگران جداست.
سیستان و بلوچستان رنگین کمان اقوام و مذاهب/ حساب مردم از اغتشاشگران جداست
به گزارش اوشیدا،حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی خطیب نماز جمعه شهرستان زابل در خطبه های این هفته بعد از سفارش به تقوای الهی، با توجه به حوادث اخیر در حرم شاچراغ بیان کرد: اینگونه حوادث قطعا بدون برنامه ریزی نبوده و بلکه هفته ها، ماه ها و سالها برای آن برنامه ریزی شده است تا اینگونه حوادثی را رقم بزنند.

وی افزود: عوامل کف میدانی اجزائی هستند که علیرغم اینکه با هم تناسبی ندارند برای ضربه زدن به کیان نظام جمهوری اسلامی با هم هماهنگ می شوند.

وی ادامه داد: در چهلمین روز درگذشت مهسا امینی، گروه داعش که زباله فکری ملعونی مثل ابن تیمیه و دستگاه نظام سلطه است، در حرم حضرت شاهچراغ مردم بیگناه و نمازگذار را قتل عام می کند و بعد اعلام می کند که من انتقام این دختر را گرفتم.

حجت الاسلام والمسلمین عزیزی تصریح کرد: ما در استانی زندگی می کنیم که این استان مثل رنگین کمان می ماند و شیعه و اهل سنت در حقیقت جان همدیگر هستند، فردی که با میل و رغبت دخترش را به عقد شیعه درمی آورد و دامادش را مثل فرزندانش دوست دارد و داماد شیعه پدرهمسر سنی خودش را مثل پدرخود دوست می دارد، شما چطور می خواهید اینها را از هم جدا کنید مردمی که با هم آمیخته شده اند.

خطیب نماز جمعه زابل خاطرنشان کرد: در حادثه زاهدان هم از شیعیان هم از اهل سنت به شهادت رسیدند، درست است که عده ای در اغتشاشات خرابکاری کردند وکشته شدند آنها حساب شان از دیگران جداست، ولی خون شیعه و سنی با در هم آمیخته شده و واقعا نمی شود شیعه و سنی را از هم جدا کرد و این برادری برای همیشه می ماند و خواهد ماند.

وی تاکید کرد: کسانی که فکر می کنند می توانند از این آب گل آلود ماهی بگیرند ما به آنها اعلام می کنیم در این آب گل آلود هیچ خبری نیست و قبری که شما بر آن گریه می کنید مرده ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین عزیزی ادامه داد: تمام تلاش خود را کردند تا رهبری را حذف کنند اما خداوند بر عزت ولی فقیه افزود و آنها راه به جایی نبردند چون این نظام، ایجاد و بقا و استمرار آن وعده خداست و احدی نمی تواند با وعده خدا مقابله کند، چه آنهایی که آن طرف مرز حقوق می گیرند تا بچه های من و شما را به کف خیابان بیاورند.
سردبیر : فرشته عسکری
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark