داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
واکنش مصطفی هاشمی به پایان کارش در تیم بسکتبال مهرام
کد مطلب: ۲۶۶۵۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۴
اوشیدا: سرمربی تیم بسکتبال مهرام که قرارداد همکاری اش با این تیم تمام شده و مسئولان باشگاه هم قصد تمدید آن را ندارند در تنها واکنش نسبت به این موضوع گفت که هیچ نظری ندارد و نمی خواهد هم در اینباره صحبتی کند.
واکنش مصطفی هاشمی به پایان کارش در تیم بسکتبال مهرام
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: به دنبال پایان فصل شانزدهم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور که با قهرمانی پتروشیمی و نایب قهرمانی مهرام همراه بود، قرارداد همکاری مصطفی هاشمی به عنوان سرمربی تیم مهرام هم با این تیم تهرانی به پایان رسید.

در همین زمینه امروز سه شنبه مسئولان باشگاه مهرام طی بیانیه‌ای ضمن تشکر از زحمات مصطفی هاشمی و آرزوی موفقیت برای وی اعلام کردند که به زودی در مورد هدایت تیم بسکتبال این باشگاه تصمیمات جدیدی اتخاذ خواهند کرد و این یعنی پایان کار مصطفی هاشمی در تیم بسکتبال مهرام و عدم قرارداد وی.

در همین زمینه خبرنگار مهر با مصطفی هاشمی تماس گرفت تا جویای نظر وی در این زمینه شود. این مربی اما پاسخ کاملی نداد و تنها با تائید پایان قرارداد همکاری‌اش در مهرام گفت: همین الان از موضوع بیانیه با خبر شدم. هیچ نظری هم در این رابطه ندارم.

هاشمی حتی در واکنش به تکرار پرسش‌های خبرنگار مهر گفت: تلاش نکنید چون من هیچ صحبتی در این مورد نمی‌کنم.

به گزارش مهر، پس از اینکه مهرام نتوانست با مهمد بچیروویچ در لیگ برتر ایران از عنوان قهرمانی‌اش دفاع کند، سال پیش دوباره مصطفی هاشمی را به عنوان سرمربی به خدمت گرفت. این مربی طی یک سال گذشته با مهرام در مسابقات باشگاه‌های غرب آسیا قهرمان شد و سهمیه آسیایی گرفت اما در مسابقات لیگ برتر که دوشنبه گذشته به پایان رسید به عنوان نایب قهرمانی اکتفا کرد.

مسئولان مهرام در حالی اقدام به انتخاب سرمربی جدید برای تیم خود کرده‌اند که این تیم باید تا چندی دیگر در مسابقات باشگاه‌های آسیا شرکت کند. این رقابت‌ها ۱۵ تا ۲۳ خردادماه در کویت برگزار می‌شود. مهرام باید تا پنجشنبه ترکیب دوازده نفره خود را برای حضور در این رقابت‌ها معرفی کند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : مهر
    عکاس :