داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
زابل شهر چاله چوله ها/ادعای گردشگری در زابل با بی توجهی مسئولین رو به رو است
کد مطلب: ۶۴۵۴۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۷
با وجود تخریب کامل آسفالت برخی از خیابان های شهرستان زابل شهرداری همواره برای ایجاد سرعت گیر آسفالت و بودجه دارد.
زابل شهر چاله چوله ها/ادعای گردشگری در زابل با بی توجهی مسئولین رو به رو است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ با افزایش چشمگیر خودروها در قرن ۲۱ بسیاری از مسیر های ارتباطی نیز رفته رفته از شکل سنتی به مدرن تبدیل شد به طوری که اکثر شهرهای در حال توسعه مسیرهای ارتباطی با کیفیت بالایی را جهت تردد احداث کرده اند.
ص
زابل یکی از شهرهای شمال سیستان و بلوچستان است که نه تنها در سال های اخیر هیچگونه پیشرفتی در آن دیده نشده بلکه روز به روز در خال پسرفت و بازگشت به گذشته است.

یکی از مهمترین معضلات این شهرستان،وضعیت پیچیده آسفالت خیابان های آن است،خیابان هایی که بر اثر قدمت بالای آسفالت و همچنبن تردد بیش از حد خودروها به طور کتمل تخریب و با چاله تبدیل شده اند.

زابل را در گذشته بهشت جلوبندی سازان خودرو نیز لقب داده بودند، این در حالیست که با وجود تخریب کامل آسفالت برخی از خیابان های شهرستان زابل شهرداری همواره برای ایجاد سرعت گیر آسفالت و بودجه دارد.

تنها در یکی از مسیر های منتهی به هیرمند تعداد ۱۵ سرعتگیر غیر استاندارد نصب شده است که برخی از این سرعتگیرها حتی تابلوی هشدار نیز ندارند.

ورودی شهرستان زابل یکی از زشترین ورودی های شهرهای ایران است،گرچه طوفان ها ی سیستان چهره شهر را خشن تر از آن چیری که است نشان می دهد اما عدم توجه مسئولین باعث شده است تا این وضعیت بحرانی تر به نظر برسد.

یکی از شهروندان سیستانی در این خصوص گفت: مسئولین به جز آبرو ریزی کار مثبت دیگری انجام نداده اند.

وی افزود: ادعای جذب گردشگر را برای سیستان دارند اما نمی توانند حتی به مسائل اولیه شهری رسیدگی کنند،چطور ممکن است کسی با ابن وضع خیابان ها در زابل بماند.

این شهروند سیستانی تصریح کرد: چاله چوله های خیابان های زابل امروز به قدری زیاد شده است که تا پایان سال مطمعنا تردد از آنها غیر قابل عبور خواهد شد.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark