داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
استاندار سیستان و بلوچستان:
به طور جدی پیگیر موضوع حقآبه سیستان هستیم
کد مطلب: ۷۵۰۷۲
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به کمبود آب و خشکسالی شدید منطقه سیستان گفت: به‌طورجدی پیگیر موضوع حقابه در سیستان هستیم و در آینده اتفاقات خوبی دراین‌رابطه خواهد افتاد‌.
به طور جدی پیگیر موضوع حقآبه سیستان هستیم
به گزارش پایگاه خبری‌اوشیدا، محمد کرمی در حاشیه نشست با مسئولان دانشگاه زابل بیان کرد: یکی از وظایف دانشگاه وقت گذاشتن برای دانشجویان است تا آنان بتوانند با ابتکار و نوآوری دست به کارهای جدیدی بزنند.

وی ادامه داد: امروز وظیفه اصلی دانشگاهیان برطرف‌کردن مشکلات منطقه سیستان از طریق ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان و ابتکار و نوآوری است.

کرمی با تأکید بر ارتباط میان صنعت و دانشگاه افزود: دانشگاه باید با نوآوری پشتیبان صنعت باشد و ایده‌ها تبدیل به محصول شود.

وی با تأکید بر اینکه اصل هر دانشگاه هیئت‌علمی آن است؛ ادامه داد: در علم و پژوهش هیچ توقفی وجود ندارد؛ لذا باید همواره به دنبال کسب علم باشیم.

کرمی با اشاره به خشکسالی منطقه سیستان بیان کرد: به جد پیگیری موضوع حقابه در سیستان هستیم و در آینده اتفاقات خوبی دراین‌رابطه خواهد افتاد‌.

استاندار افزود: شرایط برای پیشرفت استان فراهم است؛ لذا دانشگاه و دانشگاهیان پشتوانه همه طرح‌ها باشد.

وی اذعان کرد: دانشگاه‌ها از اهمیت فراوانی برخوردارند ما نیز تلاش می‌کنیم تا به کمک مراکز علمی تحرک و پویایی را در جامعه ایجاد کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس ایستادگی کرد و علت این استقامت و ایستادگی نیز نگاه توحیدی بود که در بین این مردم حاکم بود.

وی افزود: اگر جامعه یک جامعه توحیدی باشد، همه شبانه‌روز تلاش می‌کنند و همه خدا را شاهد و ناظر بر اعمال خود می‌بینند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark