داخلی آرشيو خبر صفحه فرهنگ و هنر
امتیاز مثبت 
۱
 
در جلسه شورای اطلاع رسانی زهک مطرح شد:
رسانه؛ ابزاری موثر برای تبیین دستاوردهای نظام
کد مطلب: ۷۴۴۴۲
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱
محمدسرگزی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی: رسانه باید زبان گویای نظام و خنثی کننده توطئه و تفرقه باشد.
رسانه؛ ابزاری موثر برای تبیین دستاوردهای نظام
به گزارش اوشیدا،در جلسه شورای اطلاع رسانی شهرستان زهک برای اولین بار در این شهرستان برگزار شد بر لزوم همکاری ادارات و دستگاه های اجرایی در تبیین خدمات نظام تاکید شد.
در این جلسه حسن دهمرده سرپرست فرمانداری زهک با انتقاد از کوتاهی برخی دستگاه ها در عدم همکاری با رسانه ها گفت : شرایط اکنون می طلبد تا با استفاده از ابزار رسانه ضمن تشریح خدمات نظام، ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان را معرفی کنیم.

وی هدف از تشکیل شورای اطلاع رسانی را، ساماندهی رسانه های شهرستان عنوان کرد و افزود : برای کاهش مشکلات خبرنگاران و فعالین رسانه مانند بیمه، تجهیزات و مجوزها همکاری لازم صورت خواهد گرفت.

 محمدسرگزی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خبر استقرار نمایندگی خبرگزاری ایرنا در آینده ای نزدیک در شهرستان زهک داد و گفت: رسانه در شرایط فعلی می تواند به عنوان بازوی نظام ضمن تلاش در جهت جهاد تبیین مشکلات مردم را از مسئولین مطالبه و پیگیری نماید و باعث امید در جامعه گردد.

وی با تاکید بر ضرورت تلاش در جهت اثربخشی فعالیت های شورای اطلاع رسانی، افزود: باید از همه ظرفیت های موجود موجود اعم از رسانه ها، روابط عمومی ها، تشکل های مردمی، تریبون های نماز جمعه و جماعات جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم استفاده شود.

همچنین در این جلسه تعدادی از خبرنگاران و اصحاب رسانه به بیان برخی مشکلات و نیازمندی های حوزه خبر و رسانه پرداختند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark