داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان مطرح کرد:
توسعه مسیر کشور با ریل‌گذاری توسط شهیدجمهور
کد مطلب: ۷۶۳۱۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۰۶
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: کسی که به‌عنوان رئیس‌جمهور انتخاب می‌شود چاره‌ای جز ادامه‌دادن راه شهید خدمت نخواهد داشت چرا که این شهید بزرگوار مسیر را بر مبنای مطالبات مردم ریل‌گذاری کرده است.
توسعه مسیر کشور با ریل‌گذاری توسط شهیدجمهور
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، رضا شریفی در نشست شورای اداری منطقه سیستان که در سالن اجتماعات فرمانداری زابل برگزار شد بیان کرد: شهادت رئیس‌جمهور و همراهانش بسیار سخت و نگران‌کننده بود؛ اما آن چیزی که مسلم است ما ملت شهادت هستیم، در تشییع رئیس‌جمهور از شهرستان‌های مشهد، قم، تبریز و جای‌جای کشور افراد زیادی شرکت کردند.

وی ادامه داد: ما ارادت خود را به شهید آیت‌الله رئیسی با ادامه‌دادن راهش با عملیاتی‌کردن وعده‌ها نشان خواهیم داد؛ بنابراین در این راه باید مانند رئیس‌جمهور صادقانه، مردم‌دار، مردم‌محور، حامی انقلاب، ولایت‌پذیر و خستگی‌ناپذیر عمل کنیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رئیس‌جمهور شهید به ما مدل حکمرانی حکومت اسلامی را نشان داد، عنوان کرد: برای عزاداری رئیس‌جمهور شهید در چندین کشور عزای عمومی اعلام شد که این موضوع در تاریخ بی‌سابقه بوده و این امر باعث افتخار و اقتدار ما است.

وی با اشاره به اینکه باید خون شهدای خدمت را پاس بداریم، تصریح کرد: از مسئولان می‌خواهیم نگذارند سرعت توسعه در سیستان و بلوچستان کند شود.

شریفی خاطرنشان کرد: هر کس در این دولت سمتی دارد و در هر جایگاهی که قرار دارد اگر تنبلی کند ابتدا به خودش ظلم کرده سپس به مردم؛ چون نعمت نظام و انقلاب را باید به هر طریقی ارج نهیم.

وی پروژه‌های که قرار بود به دست رئیس‌جمهور شهید افتتاح شود را کارخانه ریسندگی، آب‌شیرین‌کن سه‌راه دشتک، معدن سفیدآبه، بیمارستان پارس زاهدان، بیمارستان مادر و کودک ایرانشهر و... عنوان کرد و افزود: پروژه‌ها و مطالبات مردمی همچون گذشته پیگیری و عملیاتی خواهند شد و باتوجه‌به اینکه دغدغه رهبر معظم انقلاب نیز همین موضوع است هیچ خللی در خدمت و فرایند خدمت ایجاد نمی‌شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: همه پروژه‌های این استان قوی‌تر از گذشته باید پیگیری شوند و نباید احساس شود خللی در امور ایجاد شده است.

وی ادامه داد: انتخابات ریاست‌جمهوری بیش از یک ماه دیگر مانند گذشته با سلامت، اقتدار، صلابت و در امنیت کامل برگزار خواهد شد و کسی که به‌عنوان رئیس‌جمهور انتخاب می‌شود چاره‌ای جز ادامه‌دادن راه شهید خدمت نخواهد داشت چرا که مسیر راه بر مبنای مطالبات مردم ریل‌گذاری شده است.

شریفی گفت: کسی که مورد تأیید شورای نگهبان واقع شود و مردم به او اعتماد کنند حتماً؛ جغرافیای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و عمرانی سیستان و بلوچستان را باید بشناسد و ادامه‌دهنده راه شهید جمهور باشد.

️وی تصریح کرد: از رئیس‌جمهور آینده انتظار داریم مرز، نیروی انسانی نخبه و ظرفیت‌های سیستان و بلوچستان را بشناسد و به آن‌ها توجه کند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark