داخلی آرشيو گفتگو صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
در ادامه پیگیری مشکلات برق صورت گرفت:
دستگاه بهبود ولتاژ برق در روستای حسین آباد شهرستان نیمروز نصب شد
کد مطلب: ۷۴۵۰۶
تاریخ انتشار:جمعه ۴ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۱
بخشدار نیمروز گفت: با توجه به مطلوب نبودن برق در بعضی از روستاها 200 متر شبکه فشار قوی ، مشکلات نوسانات برق مرتفع گردید.
دستگاه بهبود ولتاژ برق در روستای حسین آباد شهرستان نیمروز نصب شد
به گزارش اوشیدا، شهرکی بخشدار مرکزی شهرستان نیمروز در راستای پیگیری مشکلات برق در روستاهای این شهرستان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: باتوجه به بازدید ماه گذشته به اتفاق مدیریت برق شهرستان از روستای حسین آباد خواجه و دیدار با اهالی محترم، مشاهده گردید که وضعیت برق دراین روستا مطلوب نبوده و به شدت مردم مشکلاتی را داشتند.

وی افزود: با پیگیری موضوع از طریق فرمانداری و شرکت برق هم اکنون احداث ۲۰۰ متر شبکه فشار قوی با نصب یک دستگاه ترانس kw ۲۰۰ در این روستا با اعتباری بالغ بر 3500000000 ریال،  راه اندازی و مشکل نوسانات وقطعی برق مرتفع گردید.

بخشدارمرکزی نیمروز ادامه داد: لازم است از همکاری خوب مدیر و پرسنل زحمتکش اداره برق تشکر وقدردانی نمائیم، که در کمترین زمان ممکن موضوع پیگیری گردید.

شهرکی درخصوص مشکلات برق در سایر روستاهای این بخش هم گفت: با پیگیری های فرماندار شهرستان از طریق استانداری و مدیران کل دراستان، مشکلات روستاها به خصوص درحوزه برق در دست بررسی و اقدام قرار دارد و درآینده وضعیت برق در روستاهای دارای مشکل مرتفع خواهد گردید.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark