داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زابل:
آغاز رزمایش جهادگران فاطمی با ۱۲۵ گروه جهادی
کد مطلب: ۷۵۶۲۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۵
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زابل گفت: با آغاز رزمایش جهادگران فاطمی با ۱۲۵ گروه جهادی در عرصه های مختلف فعالیت خود ادامه خواهند داد.
آغاز رزمایش جهادگران فاطمی با ۱۲۵ گروه جهادی
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا،  سرهنگ موسی سنچولی در رزمایش جهادگران فاطمی که در اولین روز هفته بسیج در گلزار شهدای زابل برگزار شد بیان کرد: گسترش گفتمان و فرهنگ تفکر و حرکت جهادی در جامعه، گسترش خدمت‌رسانی و ایجاد برابری اجتماعی و مشارکت آحاد جامعه در خدمت‌رسانی، حمایت از اقشار مستضعف و کم برخوردار جامعه و بهبود وضعیت معیشتی نیازمندان از جمله اهداف برگزاری رزمایش «جهادگران فاطمی» است.  

سنچولی تصریح کرد: بسیجیان نیروهای مخلصی هستند که منویات رهبری را اجرا کرده و هرجا نیز ببینند که بخواهند کشور و جامعه را از راه انقلاب اسلامی خارج کنند، آتش به اختیار عمل خواهند کرد. 

وی افزود: میدان‌داری گروه‌های جهادی در عرصه‌های محرومیت‌زدایی، معرفی پروژه‌های عمرانی صورت گرفته توسط بسیج سازندگی، فراهم‌سازی بستری برای اقدامات زودبازده و عام‌المنفعه با اثرات عینی در میان مناطق روستایی و آسیب‌دیده و ترویج فرهنگ جهادی و روحیه کار جهادی، تلاش و عدالت‌خواهی از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش است. 

وی تاکید کرد: در این رزمایش ۱۲۵ گروه جهادی در غالب ۹۵۰ نفر خدمات عمرانی، فرهنگی و پزشکی خود را در مناطق مختلف و کمتر برخوردار این شهرستان انجام خواهند داد.  

وی ادامه داد: افتتاح پروژه‌های عمرانی و کارگاه‌های اشتغال‌زایی، مرمت و بازسازی خانه عالم،  ساخت و مرمت خانه های محرومین،  ساخت سرویس بهداشتی از برنامه‌های ویژه این رزمایش در شهرستان زابل است. 

سنچولی ادامه داد: جهادگران بسیجی‌ در عرصه‌های مختلف از جمله تیم‌های پزشکی، بهداشت و درمان، دامپزشکی،  اهدای جهیزیه، عمرانی، آموزشی، آسیب‌های اجتماعی، ۱۷٠٠ بسته کمک‌های مومنانه، اقتصاد مقاومتی و اشتغال، فرهنگی، توزیع لوازم التحریر، توزیع ۶ هزار غذای گرم بین نیازمندان، میزخدمت و... به فعالیت خواهند پرداخت.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark