داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی زابل خبر داد:
کسب رتبه اول اداره تعاون زابل در ارزیابی سطح استان
کد مطلب: ۷۶۲۵۲
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۴
 رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی زابل از کسب رتبه عالی این اداره در بین ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد.
کسب رتبه اول اداره تعاون زابل در ارزیابی سطح استان
مجتبی زاده میر، با تشریح روند ارزیابی در اداره کل متبوع در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: بر اساس اعلام اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان پس از بررسی نتایج نهایی ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۲ اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی زابل موفق به کسب رتبه عالی شد.

وی افزود: مقایسه خلاصه وضعیت ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی سطح استان در سال ۱۴۰۲ بر مبنای رتبه‌بندی امتیازات نهایی کسب شده در شاخص‌های اختصاصی بوده است و پس از تجمیع امتیازات و بررسی مستندات، اداره زابل موفق به کسب رتبه اول در استان شده است.

 رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سه حوزه زابل، نیمروز، هیرمند در خصوص میزان رشد قابل‌توجه عملکردی این اداره بر اساس شاخص‌های ارزیابی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: بر اساس ارزیابی دفتر مدیریت عملکرد اداره کل متبوع، شهر زابل طی چند سال متوالی در زمره شهرهای با بالاترین رشد قرار گرفته است.

 وی تصریح کرد: ارتقا سطح پاسخگویی، شفافیت و مشارکت در امور، بهبود خدمات‌رسانی، تسهیل مسیر ارائه خدمت به مردم، رشد بهره‌وری، ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی، تحقق مأموریت‌های وزارت متبوع و شاخص‌های عملکردی اختصاصی و عمومی و اجرای مقررات و دستورالعمل‌ها و سایر موارد تخصصی از جمله معیارهایی است که در عملکرد این ادارات در استان از سوی اداره کل متبوع جهت ارزیابی و اعلام رتبه در نظر گرفته می‌شود.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark