داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۱
 
مدیر بسیج جامعه پزشکی شهرستان زابل‌:
ویزیت رایگان ۷۰۰ بیمار به همت بسیج جامعه پزشکی زابل در هفته دفاع مقدس
کد مطلب: ۷۵۴۵۱
تاریخ انتشار:شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۹
مدیر بسیج جامعه پزشکی شهرستان زابل‌ گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس ویزیت رایگان ۷۰۰بیمار در مناطق حاشیه‌نشین و روستا‌های کمتر برخوردار به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان زابل و حوزه سیستان به همت بسیج جامعه پزشکی انجام شد.
ویزیت رایگان ۷۰۰ بیمار به همت بسیج جامعه پزشکی زابل در هفته دفاع مقدس
محمدحسین باراجی در گفت‌وگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد:به مناسبت هفته دفاع مقدس رزمایش اعزام تیم های امدادی به مناطق محروم حاشیه منطقه سیستان با همکاری شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی زابل در قالب طرح ویزیت و خدمات رایگان پزشکی در سطح عمومی و تخصصی را به شهروندان عزیز شهری روستایی و مناطق کمتر برخوردار ارائه شده است.

وی افزود: این برنامه در راستای محرومیت زدایی، گسترش فرهنگ همیاری و مساعدت به نیازمندان و خدمات رسانی به مناطق محروم صورت گرفت.

باراجی ادامه داد: از ابتدای هفته دفاع مقدس تا پایان این هفته ۱۱تیم پزشکی در مناطق حاشیه نشین و شهری همچنین اعزام به پایگاه‌های مقاومت بسیج در مساجد به صورت روزانه مستقر بوده و روزانه بیش از ۶۰۰ نفر بیمار ویزیت رایگان و پنج ایستگاه خدمات سلامت جهت خدمات روانشناختی و مشاوره، کنترل فشارخون توسط کانون بسیج جامعه پزشکی زابل برخوردار شدند.

وی تصریح کرد: تیم‌های اعزامی شامل پزشک عمومی، دندان پزشکی،متخصص داخلی، روانشناس و مشاور بوده که به مناسبت هفته دفاع مقدس خدمت بی‌منت به مردم این خطه از کشور ارائه کردند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark