داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۵
 
یادواره شهدای روستای حسین آباد جر؛
مادران شهدا تربیت یافته مکتب زبنب (س) هستند
کد مطلب: ۳۵۴۱۹
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۲
حجت السلام علی اکبر کیخا گفت: شهدا عظمت و قداست دارند چون زیر بیرق امام حسین (ع) به شهادت رسیده اند.
مادران شهدا تربیت یافته مکتب زبنب (س) هستند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا" مراسم یادواره شهدای روستای حسین آباد جر از توابع بخش مرکزی زابل با حضور امام جمعه، نماینده ولی فقیه در سپاه زابل، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان زابل در مسجد امام حسین این روستا برگزار شد.

حجت السلام علی اکبر کیخا امام جمعه زابل گفت: دشمنان خیلی تلاش می کنند که نام رسول خدا(ص) و نام اهل بیت(ع) را از بین ببرند و اسلام را محو کنند ولی انشاالله با هوشیاری مسلمانان نمی توانند به هدف خود برسند.

وی افزود : در گذشته نیز دشمنان می خواستند اهل بیت را از بین ببرند تا اسم و یادی از آنان نباشد ولی الان می بینیم دارای زری و گنبد هستند، می درخشند و این همه زائر دلسوخته و عاشق دارند.

حجت السلام کیخا افزود: نه تنها یاد پیامبر(ص) و ائمه(ع) کمرنگ نشده است بلکه هنوز در اقامه و اذان نام آنها می آید و در غم و شادی آنها مردم باشکوه تر از قبل در صحنه حضور دارند، ما برای همین قیام کردیم.

وی ادامه داد: آنها فکر کرده اند که می توانند نور خدا را خاموش کنند  ولی غافل از این که بعد از 1400 سال هنوز عاشورا عاشوراست.

امام جمعه زابل بیان داشت: هنوز از تربت گودی قتلگاه خون روز عاشورا می جوشد.

وی با اشاره به اینکه مادران شهدا تربیت یافته مکتب زبنب (س) هستند بیان داشت: شهدا عظمت و قداست دارند چون زیر بیرق امام حسین (ع) به شهادت رسیده اند.

حجت السلام کیخا افزود: شهدا برگردن ما حق دارند، ما مدیون اسلام، امام راحل (ره) و شهدا هستیم.

وی در ادامه گفت: یاد امام راحل (ره)، شهدای این خطه دالولایه سیستان و مخصوصا شهدای روستای حسین آباد جر را گرامی می داریم.

امام جمعه زابل عنوان کرد: در تمام نمازها، قرآن خواندن ها، روزه گرفتن ها و همه اعمال خوبی که ما انجام می دهیم شهدا و امام راحل و کسانی که در راه اسلام و انقلاب قدم برداشته اند تا پرچم انقلاب بر فراز بماند حق دارند و شریک اعمال خوب ما هستند.

وی افزود: انشاالله خدا به ما توفیق دهد تا راه امام و شهدا را ادامه دهیم و تحت فرمان ولی فقیه، رهبر انقلاب و گوش به فرمان ایشان باشیم.

حجت السلام کیخا در پایان اظهار داشت: برادر و خواهر نگاهمان به فرمایشات مقام معظم رهبری باشد تا ثابت کنیم که به حرف نائب امام زمان(عج) اینطور گوش می دهیم، قطعا وقتی امام زمان ظهور کند همه ما گوش به فرمان ولی عصر(عج) خواهیم بود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark