داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل:
جبهه مقاومت یک مبدأ تاریخی را در فلسطین رقم زد
کد مطلب: ۷۵۴۷۹
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۰۷
فرماندار ویژه زابل گفت: گروه‌های مقاومت امروز قوی‌تر از هر زمانی توانست خط بطلانی بر معادلات سیاسی مستکبران بکشد و با این عملیات پیروزمندانه یک مبدأ تاریخی را رقم بزند.
جبهه مقاومت یک مبدأ تاریخی را در فلسطین رقم زد
علیرضا ملاشاهی با تبریک عملیات ظفرمندانه و سلحشورانه رزمندگان فلسطینی علیه اشغالگران صهیونیست، موسوم به عملیات طوفان‌الاقصی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: عملیات پیروزمندانه و افتخارآفرین جبهه مقاومت در فلسطین اشغالی یک مبدأ تاریخی را رقم زد و بار دیگر ثابت شد که طبق فرمایشات امامین انقلاب، راهبرد استقامت و مقاومت بهترین و برترین راهبرد در برابر صهیونیست‌های سفاک و متجاوز و اشغالگر است.

وی افزود: مردان، زنان و جوانان غیور فلسطین نشان دادند که اسرائیل ضعف‌هایی دارد و طرح آزادسازی کامل از بحر تا نهر در آینده نزدیک قابل دست‌یابی خواهد بود

فرماندار وِیژه زابل تاکید کرد: عملیات طوفان‌الاقصی به صورت مشترک از سوی حماس و جهاد اسلامی که از صبح روز شنبه آغاز شده، دیوار امنیتی اسرائیل پیرامون غزه را فروریخته و در حقیقت توازن قدرت در سرزمین‌های اشغالی را تغییر و رژیم اسرائیل را در بدترین وضعیت خود در چند دهه اخیر قرار داده است.

این مقام مسئول ادامه داد: این حمله علیه رژیم غاصب صهیونیستی خط بطلانی بر تمامی معادلات سیاسی مستکبران کشید و عزم و اراده ملت فلسطین بر آزادی قدس شریف را نشان داد که با جشن و سرور مردم در سرتاسر ایران همراه شد و گویی آن وعده صادقه نابودی رژیم غاصب صهیونیستی زودتر از چهل سال جامه عمل می‌پوشد.

ملاشاهی تصریح کرد: این عملیات، بیانگر ناکامی و زبونی دشمنان است که هر روز و هر لحظه در حال افزایش بوده و تمام متجاوزان و ظالمان باید بدانند که مسلمانان جهان اعم از شیعه و سنی، برادرانه و با اتحاد و دست در دست یکدیگر نفس دشمنانشان را بریده و توان حیات و استمرار ظلم و حکمرانی پلیدانه را از آن‌ها خواهند گرفت.

وی تاکید کرد: آن‌هایی که گمان می‌کنند با به اصطلاح عادی‌سازی روابط با صهیونیست‌ها و انقطاع ارتباط خود با ملت‌های مسلمان منطقه می‌توانند مشکلات خود را حل کنند باید از این وقایع پند گیرند و بدانند که با طراحی‌های بی پایه و ساده لوحانه از قبیل تشکیل گذرگاه‌ها در منطقه حساس خاورمیانه به صورت جدی امنیت منطقه و ملت‌های مبارز را در خطر می‌اندازند.

ملاشاهی افزود: گروه‌های مقاومت فلسطینی امروز قوی‌تر از هر زمان دیگری هستند و امید به مقاومت در فلسطین در نقطه حداکثری خود قرار دارد و رژیم صهیونیستی و متحدانش اما همه برگ‌های خود پیش از این بازی کرده‌اند و اکنون توان عملیاتی کردن بسیاری از تهدیدات خود مانند اشغال دوباره غزه را ندارند.

وی خاطرنشان کرد: به امید روزی که دنیا از دست ظالمان کودک‌کش نجات یابد و جهان سراسر صلح و آرامش باشد که در آینده نزدیک شاهد تحققش خواهیم بود.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark