داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل:
مشارکت مردم در انتخابات ادامه‌دهنده راه شهدای خدمت است
کد مطلب: ۷۶۳۷۹
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۳
فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: با مشارکت حداکثری در انتخابات برگ زرین دیگری در تاریخ جمهوری اسلامی ایران ثبت و این مشارکت ادامه‌دهنده شهدای خدمت است.
مشارکت مردم در انتخابات ادامه‌دهنده راه شهدای خدمت است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، علیرضا ملاشاهی  در نشست هم‌اندیشی و تبیینی که با حضور معتمدین و ریش‌سفیدان شهرستان زابل بیان کرد: شهید جمهور رئیسی با عملکرد موفق خود چه در عرصه بین‌المللی و چه در ایجاد و تقویت زیر ساخت‌ها و قراردادن کشور در ریل پیشرفت، نه‌تنها برای زمان حال، بلکه برای آینده ایران اسلامی نیز خدمت کرد.

ملاشاهی افزود: رئیس‌جمهور شهید نشان داد، اگر انتخاب اصلح داشته باشیم هم عزت و اقتدار کشور بالا خواهد رفت، هم به پیشرفت و توسعه خواهیم رسید و هم کشور با هزینه‌های کمتری مواجه خواهد بود.

وی تصریح کرد: بار دیگر در آستانه انتخاباتی قرار گرفته‌ایم که عرصهٔ سربلندی و اقتدار ایران اسلامی و تجلی مشارکت مردم در اداره کشور است.

رئیس ستاد انتخابات زابل گفت: در شرایطی که دشمنان و معاندین تمام توان خویش را به میدان آورده‌اند و بر طبل ناامیدی و یأس می‌کوبند، جهاد تبیین، زمینه‌ساز افزایش امید و اعتماد و افزایش مشارکت عمومی در صحنه انتخابات خواهد بود.

فرماندار ویژه زابل خاطرنشان کرد: خواص جامعه از علما و روحانیون، نخبگان و اندیشمندان، اساتید، فرهنگیان و معتمدین مردمی پیش‌قراولان جهاد تبیین هستند که نقش مهمی در مشارکت بالا در انتخابات را ایفا می‌کنند.

وی تأکید کرد: ترغیب و تشویق مردم به‌ویژه جوانان برای مشارکت و حضور آگاهانه در انتخابات، با ایجاد نگرش مثبت به‌عنوان عضو فعال و آگاه جامعه، بسیار حیاتی و تعیین‌کننده سرنوشت کشور است.

وی گفت: امید است با مشارکت حداکثری در انتخابات هشتم تیرماه، برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات ایران اسلامی ثبت شود.

 وی به اهمیت برگزاری این انتخابات با عنایت به تلاش‌ها و خدماتی که دولت سیزدهم به‌منظور اجرای طرح‌های مهم در اقصی‌نقاط کشور انجام داده و بخشی از آن نیز ادامه دارد اشاره کرد و افزود: باید همه تلاش خود را برای فراهم‌کردن شرایط مشارکت حداکثری باهدف تشکیل دولتی قوی همانند دولت شهید آیت‌الله رئیسی بکار گیریم.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark