داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زابل مطرح کرد؛
روز قدس روز دفاع از مظلوم و ایستادگی مستضعفان در مقابل استکبار جهانی
کد مطلب: ۷۵۱۶۳
تاریخ انتشار:شنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۱۲
فرماندار زابل گفت: مسئله فلسطین پیچیده‌ترین و حساس‌ترین مسئله جهان اسلام و روز قدس روز دفاع از مظلوم و ایستادگی مستضعفان در مقابل استکبار جهانی است.
روز قدس روز دفاع از مظلوم و ایستادگی مستضعفان در مقابل استکبار جهانی
علیرضاملاشاهی در سخنان پیش از خطبه‌های نمازجمعه زابل بیان کرد: روز جهانی قدس نمایش قدرت جهانی علیه نظام سلطه، استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی است و مردم هر سال با شرکت در آن به تکلیف خود عمل کردند.

وی افزود: مسئله فلسطین پیچیده‌ترین و حساس‌ترین مسئله جهان اسلام است و صرفاً یک مسئله منطقه‌ای، ملی، جغرافیایی و فقط مختص به جهان اسلام نیست؛ بلکه یک مسئلهٔ جهانی انسانی و بشری است، چرا که انسان‌هایی از خانه و کاشانه‌شان رانده شدند و حقوق آنها پایمال شده و به بشر و بشریت از سوی مستکبرین ظلم می‌شود.

فرماندار زابل تأکید کرد: مهم‌ترین پیام مردم در راهپیمایی روز قدس امروز به سران کشورها این است که ما آماده یاری رساندن و کمک به مظلومان جهان هستیم.

ملاشاهی تصریح کرد: رژیم غاصب صهیونیستی باید بداند که خانه پوشالی ای که ساخته و این لانه عنکبوتی با نسیم حضور پرشور و پرخروش ملت‌ها به‌زودی نابودی خواهد شد.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید؛ اما با ظلم و جوری که در حق مسلمانان و کودکان مظلوم فلسطینی در پیش گرفته نابودی این رژیم کودک کش زودتر از زمان ۲۵ سال خواهد بود.

وی افزود: مردم روزه‌دار و ولایت‌مدار با حضور پرشورشان نشان دادند که هوای گرم سیستان و روزه‌داری مانع حضورشان در دفاع از انقلاب و حمایت از مردم مظلوم فلسطین نخواهد بود.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark