داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
انقلاب اسلامی انقلابی مردمی و رساترین فریاد تاریخ است
کد مطلب: ۷۵۹۸۳
تاریخ انتشار:شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۹
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلاب مردمی و رساترین فریاد تاریخ است چرا که به دست معجزه‌گر مردی از سلاله رسول خدا(ص) به پیروزی رسید.
انقلاب اسلامی انقلابی مردمی و رساترین فریاد تاریخ است
آذر کیخا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اوشیدا بیان کرد: دهه فجر و ۲۲ بهمن روزهای ماندگار و فراموش‌نشدنی در تاریخ بزرگ کشور ماست انقلاب اسلامی ایران در حال ۴۵ سالگی‌اش را پشت سر می‌گذراند که انقلاب مردمی و رساترین فریاد تاریخ است چرا که بنیان‌گذار انقلاب اسلامی امام امت آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن با تمام وجود تلاش کرد.

وی افزود: انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از مکتب انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود که در آن عده‌ای قلیل با اعتقادی راسخ نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند در دایره معنویت و ایثار و شهادت بود که فرزانگان خاک از این سرزمین پاک به‌سوی افلاک پر گشودند و تا نهایت تاریخ جاودانه شدند.

کیخا تأکید کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران بدون شک معجزه الهی بود که به دست معجزه‌گر مردی از سلاله پاک رسول خدا به انجام رسید و چشم امید مظلومان و مستضعفان را به خود خیره ساخت تأثیر انقلاب اسلامی در منطقه و برآشفتن شعله خشم مردم مسلمان و غیرمسلمان در بسیاری از کشورهای تحت سلطه استعمار گواه روشنی بر این مدعا است چرا که در کمتر مقطعی از تاریخ شاهد پیروزی و تأثیرگذاری قاطع جنبشی صرفاً مردمی بودیم.

وی تصریح کرد: اکنون که در مقطع خاصی از تاریخ تحولات جهان و همچنین در موقعیت حساس و سرنوشت‌سازی از دوران انقلاب اسلامی قرار گرفته‌ایم مسئولیت ما ایجاب می‌کند تا واقعیت‌ها، ریشه‌ها و آثار گوناگون انقلاب را در ابعاد سیاسی اقتصادی فرهنگی بشناسیم تا بتوانیم با برنامه‌ریزی حساب‌شده ارکان انقلاب را تثبیت کنیم.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه سیستان و بلوچستان ادامه داد: استمرار هر جنبشی برای زنده نگه‌داشتن انگیزه‌های اصلی آن جنبش وابسته است انگیزه اصلی مردم مسلمان ایران در رویارویی با رژیم طاغوت عبارت بود از تلاش برای ایجاد استقلال فرهنگی آزادی سیاسی و جمهوری اسلامی ایران با تحلیل دقیق این انگیزه‌ها در مرحله نظر سپس برنامه‌ریزی عملی برای اجرای آنها در سطح اجتماع بتوانیم دوام انقلاب اسلامی ایران را تأمین کنیم.


انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark