داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در راستای رزمایش خدمت در زابل؛
مدرسه شاهد زابل زیباسازی شد/حضور در جمع جهادگران بسیجی بهترین خاطره زندگی ماست
کد مطلب: ۶۴۴۵۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۸
به همت بسیجیان زابل، حیاط مدرسه شاهد این شهر به متراژ بیش از 2هزار و 500متر سیمان کاری و زیبا سازی شد.
مدرسه شاهد زابل زیباسازی شد/حضور در جمع جهادگران بسیجی بهترین خاطره زندگی ماست
ابوالفضل اسماعیل شهرکی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با اشاره به اینکه خدمت به مردم برای بسیج افتخار است، اظهار کرد: فرهنگ بسیج موجب شکوفایی ایران شده و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران را دلسرد می کند.
وی افزود: اقدامات جهادی بسیجیان در مناطق محروم می تواند به مردم یاد آوری کند که هستند بسیاری از افراد که آنان توجه می کنند و موجب دلگری آنان می شود.
این بسیجی جهادگر سیستانی بیان کرد: ۱۵ روز است که در قالب گروه جهادی برای زیبا سازی مدرسه شاهد زابل به این مکان آمده و مشغول سیمان کاری حیاط این واحد آموزشی هستند.
وی با اشاره به اینکه تاکنون تا چند روز دیگر کار زیبا سازی این منطقه به پایان می رسد، گفت: سطح کار این زمین بیش از ۲هزار و ۵۰۰متر است که به یاری خدا بخش زیادی از کار آن به پایان رسیده است.

خدمت به مردم بزرگترین افتخار ماست
یکی دیگر از بسیجیان حاضر در این جمع در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، بیان کرد: برای من حضور در این طرح علاوه بر اینکه موجب افتخار است درس هایی فراوانی به همراه داشته است.
وی افزود: حضور در جمع بسیجیان ایثارگری که تنها با هدف کمک به محرومان و رضای خدا در این گرمای شدید و طوفان مشغول به کار هستند هیچ گاه به فراموشی سپرده نخواهد شد.
علی مباشری خاطرنشان کرد: در طی این ۱۵روز فعالیت، درس ایثار، گذشت و مردم داری آموخته و بی شک این روزها از بهترین ایام زندگی من و دیگر دوستانم است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :