داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
در خطبه های نماز جمعه نیمروز مطرح شد:
طعم و بوی بدآب و صف های طولانی خرید/ضعف آنتن دهی یکی از مشکلات جدی منطقه است
کد مطلب: ۷۴۴۴۳
تاریخ انتشار:شنبه ۱۸ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۵۷
امام جمعه شهرستان نیمروز گفت: یکی از مشکلات که این روزها باعث نگرانی عموم مردم شده است، موضوع تغییر طعم و بوی آب است و گاها آلودگی هایی موجود در آب که موجب بروز بیماری در بین مردم شده است و صفهای طولانی خرید آب تصفیه درنقاط مختلف به راه افتاده است.
طعم و بوی بدآب و صف های طولانی خرید/ضعف آنتن دهی یکی از مشکلات جدی منطقه است
به گزارش اوشیدا،حجت‌الاسلام و المسلمین مجتبی اشرفیان در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان نیمروز بیان کرد: تغییر طعم و بوی آب لوله کشی مشکلی به مشکلات مردم اضافه کرده و هزینه ای به هزینه های روزانه مردم افزوده شده است و همین مسئله باعث بروز شایعاتی هم در مورد کمیت آب موجود در چاه نیمه ها و هم کیفیت و سلامت آب شرب شده است.

وی افزود: از مسوولان محترم اداره آب می‌خواهیم نسبت به تغییر کیفیت و طعم آب شرب منطقه تدبیری بیاندیشند و برای مردم شفاف سازی کنند.

وی بیان کرد: هر سال در این بازه تابستان این دغدغه و نگرانی برای مردم شمال استان به وجود می‌آید و مردم را گرفتار میکند قطعا هزینه پیشگیری کمتر از درمان بعد از علاج است.

خطیب نماز جمعه نیمروز ادامه داد: مشکل آنتن دهی خطوط تلفن هم یکی دیگر از مشکلات جدی منطقه‌ و استان است، با وجود اینکه مکرر همه رسانه ها و تریبون های منطقه از بحران وضعیت مخابرات گفتند و نوشتند و مدیر کل محترم مخابرات هم قول هایی دادند اما وضعیت بهتر نشد و نارضایتی مردم بیشتر شده است.

وی تصریح کرد: هر روز هم خبری از پشت پرده‌های مدیریت ضعیف مخابرات شنیده می‌شود، مردم واقعا درحوزه مخابرات مشکل جدی دارند و زندگی شان مختل شده است.

وی خاطرنشان کرد: در منطقه سفید آبه که هم مشکل آب جدی است و هم مشکل آنتن دهی خطوط تلفن و بنده شخصا از این منطقه بازدید کردم و همه این مشکلات را لمس کردم واقعا حق با مردم است، مردم سفید آبه شرایط بسیار سختی دارند از بسیاری از امکانات و شرایط اولیه محروم هستند و دستشان به هیچ مقام و مسئول سیاسی در آن منطقه نمی‌رسد، بنابراین از استاندار محترم درخواست داریم نسبت به تبدیل سفید آبه از دهستان به بخش و تعیین بخشدار برای آن منطقه که جمعیت بالایی هم دارد اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: این خواسته همیشگی مردم بوده و تمامی استانداران هم وعده آن را دادند امامحقق نشده، اگر در سفیدآبه بخشداری مستقرشود مشکلات مردم محروم آن منطقه، بهتر وزودتر رسیدگی می‌شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark