داخلی آرشيو يادداشت صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۵
 
یادداشت:
منافقین مصداق واقعی انسان‌های شیطان صفت هستند
کد مطلب: ۷۵۳۴۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۹
منافقین انسان‌های شیطان صفتی هستند که در جای جای برگ‌های تاریخ ایران، نام مردان، زنان و کودکانی وجود دارد که بدون هیچگونه پیشینه سیاسی، قربانی ترور‌های منافقین شده‌اند.
منافقین مصداق واقعی انسان‌های شیطان صفت هستند
حجت‌الاسلام والمسلمین محسن سنجری در یادداشتی به اوشیدا نوشت: بعد از پیروزی انقلاب مردمی اسلامی ایران وقتی منافقین فهمیدند که این انقلاب نمی‌تواند خواسته‌های آن‌ها را تأمین کند و از این طریق نمی‌توانند به اهداف شوم خود برسند و انقلاب اسلامی مردم با روحیه مارکسیستی آن‌ها در تضاد و مقابله است، برای زنده ماندن زندگی سیاسی خود ناچار شدند در مقابل انقلابی که برآمده از روحیه ظلم ستیزی و فساد ستیزی مردم بود‌ایستادگی کنند و با حمایت از دشمنان بر علیه انقلاب مردمی ایران مسلح شدند.

دشمنان همواره برای ساقط کردن انقلاب اسلامی که خون آورد صد‌ها هزار شهید می‌باشد و وجودش برای نظام کفر و سلطه تهدیدی بزرگ بشمار می‌رفت به هرگونه ابزار و افرادی متوسل شدند.

استکبار جهانی بعد از انقلابی اسلامی با حمایت‌های همه جانبه از صدام می‌خواست این انقلاب را از بین ببرد و مجاهدین نیز برای حفظ و بقای خود فرصت را مناسب دیدند و به حمایت از صدام در آمدند.

بعد از شکست دشمنان توسط ملت ایران؛ اما این بار دشمنان عروسک‌های خیمه شبازی خود؛ یعنی سازمان منافقین را بر علیه ملت ایران به میدان آوردند و توانستند سه عملیات نظامی نسبتاً گسترده با نام‌های آفتاب ۸ فروردین ۶۷ فکه، چلچراغ ۲۸ خرداد ۶۷ تهران و فروغ جاویدان ۳ مرداد ۶۷ کرمانشاه را به اجرا درآورند که بزرگترین و فجیع بارترین جنایت را در طول تاریخ رقم زنند و نتیجه آن ترور ۱۷ هزار نفر از کودکان و زنان و مردان و مردمان بی‌گناه این کشور بود.

وسعت جنایات منافقین در سال ۶۷، از کودک سه ساله تا پیرمرد ۹۰ ساله آمار جنایات منافقین در سال ۱۳۶۷ تقریباً با دوران اوج خیانت رجوی و گروهک متبوعش در سال ۱۳۶۰ برابری می‌کند، ۱۵۰۳ شهید جنایت‌های منافقین در این سال گواه موضوع است.

منافقین در کشور ما مصداق واقعی انسان‌های شیطان صفتی هستند که نه تنها از خوشحال شدن مردم کشور خودشان خوشحال نمی‌شوند بلکه برای ناراحت کردن‌شان و بدتر برای کشتن مردم هم اقدامات جنایتکارانه انجام داده‌اند.

ترور انسان‌های آزادمردی همچون شهیدان بهشتی، باهنر، رجایی، مطهری و غیره که هر یک نخبگان برجسته‌ای بودند که حضورشان می‌توانست این کشور را خیلی زودتر از این‌ها به رشد و پیشرفت برساند و مردم را از لحاظ مادی و معنوی رشد دهند و کشوری بسازند که آمال و آرزوی همه مردم دنیا شود، یکی دیگر از جنایات سازمان کثیف مجاهدین خلق است.

جنایاتی که از ابتدای انقلاب آغاز شده و تاکنون نیز ادامه داشته است و اقداماتی در سطح بین‌المللی در جهت تحریم هر چه بیشتر ایران برای وارد آوردن فشار به مردم ایران از جمله دیگر جنایات منافقین است.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark