داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام‌جمعه شهرستان زهک:
رئیس‌جمهور باید به معنای واقعی انقلابی و مردمی باشد
کد مطلب: ۷۶۳۶۰
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۱۴
خطیب نمازجمعه زهک گفت: یک رئیس‌جمهور به معنای واقعی انقلابی باشد پایبند به‌نظام و ارزش‌ها انقلاب باشد.
رئیس‌جمهور باید به معنای واقعی انقلابی و مردمی باشد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجید پوراندخت ضمن تسلیت شهادت امام محمدباقر علیه‌السلام به مردم ولایت‌مدار شهرستان زهک، بیان کرد: ما نسبت به سال گذشته در دولت سیزدهم پیشرفت‌هایی داشتیم و جای دارد از وزیر جهاد کشاورزی که یک سیستانی‌ است و نگاه ویژه‌ای به منطقه ما داشتند از جمله در بحث دام‌ها و صادرات تخم‌مرغ و تولید جوجه ما را بی‌نیاز ساختند سپاسگزارم باشیم؛ زیرا درگذشته این چنین نبود خیلی اتفاقات می‌افتاد.

وی افزود: حضرت امام فرمودند مثل شهید چمران بمیرید این شهید والامقام با آن مدرک و تحصیلات با آن موقعیت که می‌توانست در بهترین جاها باشد آمد و در خط مقدم جبهه قرار گرفت، درواقع هنگامی که نامی از وطن و ملت باشد اسلحه به دست می‌گیرد این چنین مردان داشتیم و از نسل چمران باشند.

خطیب نمازجمعه تصریح کرد: ایام انتخابات هستیم و تبلیغات نامزدها درود بر روح شهدای خدمت به‌ویژه شهید آیت‌الله رئیسی شورای نگهبان ۶ نفر را تأیید کردند و این کار بسیار تحسین‌برانگیز بود و تحت‌تأثیر حرف‌های بعضی نامزدها که در فضای مجازی منتشر شده بود قرار نگرفته و تأیید نشدند در بین نامزدهایی که انتخاب شدند از همه طیف‌ها وجود دارند و مردم باید با بررسی و تحقیق فرد اصلح انتخاب کنند.

وی یادآور شد: شاخصه‌های که برای فرد اصلح بیان شده که ما به یکی از آنها که حضرت آقا اشاره داشتند می‌پردازیم آن هم موحد و معتقد به مبانی نظام و انقلاب باشد، آنچه که امروز در بین افکار عمومی و در فضای مجازی ردوبدل می‌شود از توانمندی شخص نامزد در عرصه اجرایی و مدیریتی است بله ما هم می‌گوییم باید توانمند باشد؛ اما در کنار آن باید پایبندی به‌نظام و ارزش‌ها است اگر این حرف حضرت آقا را نگاه کنیم؛ یعنی به معنای واقعی انقلابی باشد؛ اما بعضی‌ها ادای انقلابی را در می‌آورند و ما باید به کارها و حرف‌هایشان دقت کنیم.

پوراندخت خاطرنشان کرد: بعضی از افراد امنیت و اقتدار کشور را چه در بحث اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و نظامی در گرو تعامل چند کشور غربی می‌دانند و می‌گویند اگر ما آنها تعامل و گفتگو کنیم امنیت ما برقرار است و این یک دروغ محض است و عکس آن ثابت شده است و ما در عملیات وعده صادق این را نشان دادیم.

در ادامه عنوان کرد: متأسفانه در دهه نود ما کسی را انتخاب کردیم که رنگ‌آمیز بود تا سیاست‌مدار و وزیر خارجه را کسی انتخاب کرد که نه‌تنها مقتدر نبود؛ بلکه زانو زد و ما را در مقابل دشمنان تحقیر کرد و برجام را آفتاب تابان می‌دیدند؛ بلکه چراغ نفت‌سوز هم نبود و هیچ گشایشی نشد و دولت را در موقعیت باتلاقی تحویل شهید آیت‌الله رئیسی دادند.

امام‌جمعه تشریح کرد: ما باید مراقب باشیم از ترفند ترساندن مردم استفاده نکنند و احساسات مردم را برانگیزند و بگویند اگر نمی‌خواهید جنگ بشود به ما رأی بدهید این غلط است و در بعضی جاها دنبال عوام‌فریبی هستند که این آگاهی جوانان ما را می‌طلبد تا با شعارهای مثل آزادی آنها را گول نزنند وعده‌های دیگر که جوان‌پسند است می‌دهند.

وی تصریح کرد: آقایان و خانم‌ها با چوب موریانه‌زده نمی‌توان به جنگ رفت در بین نامزدها تفکر روحانی هم وجود دارد تفکر رئیسی هم وجود دارد تفکر رئیسی یعنی کرامت عزت اقتدار حرمت خدمت اما تفکر روحانی یعنی عقب‌ماندگی ذلت تعطیلی کارخانه‌ها حواسمان باشید به چه کسی رأی دهیم؟ به کسی رأی بدهید که انقلابی باشد هم کارنامه و هم برنامه داشته باشد به کسی رأی ندهیم که وقتی سؤال می‌شود در بحث بنزین چه برنامه‌ای دارید بگوید من نمی‌دانم و کارشناس باید جواب بدهد وقتی فکر و ایده نداری چگونه کشور را می‌خواهد اداره کند.

وی افزود: به کسی رأی ندهیم که به فکر اولویت‌های مردم نیستند فیلترینگ برای سفره مردم فایده ندارد اینها دنبال فلج کردن نظام هستند دقت کنید در کنار نامزدها چه کسانی قرار گرفتند و حمایتشان می‌کنند آیا همان برجام زده‌ها در کنارشان هستند نباید به این افراد میدان داده و رأی بدهیم؛ زیرا سید ابراهیم رئیسی را دوباره کشته‌ایم درحالی‌که ما باید راه شهدای خدمت را ادامه داده و خزانه خالی را تحویل گرفت و پر تحویل داد خادم مردم باشد خاکی باشد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark