داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه نیمروز عنوان داشت؛
پس از این اقدام ترامپ محبوبیت سپاه بین مردم بیشتر خواهد شد/ نظارت بر عملکرد مسئولین شهرستان ضعیف است
کد مطلب: ۶۶۶۹۵
تاریخ انتشار:جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰
امام جمعه نیمروز گفت: قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بین گروه های تروریستی توسط دولت آمریکا نشان دهنده درماندگی و زوال سیاست های استکباری رژیم تروریستی آمریکا در مقابل این نیروی انقلابی که همیشه در صف مقدم خدمت رسانی هستند است.
پس از این اقدام ترامپ محبوبیت سپاه بین مردم بیشتر خواهد شد/ نظارت بر عملکرد مسئولین شهرستان ضعیف است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت اسلام والمسلمین محمد راشکی در خطبه های این هفته بیان داشت: پس از این اقدام ترامپ محبوبیت سپاه بین مردم دنیا روز به روز بیشتر خواهد شد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محصول تفکر انقلابی و بیداری ملت ایران و الگوی رهایی بخش مظلومان در جهان اسلام است در هر جایی ندای مظلومی شنیده می شود سپاه برای کمک حرکت می کند.

خطیب نماز جمعه نیمروز افزود: مردم از حضور سپاه در همه ی عرصه های دفاع مقتدرانه از میهن اسلامی و آرمان های انقلاب حمایت می کنند و از کمک رسانی معاثر به مردم دچار سیل قدر دانی و حمایت می کنیم.

وی تصریح کرد: این نهاد انقلابی در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد و در حمایت از مظلومان منطقه همیشه پیش قدم است این اقدام اوج عزت و اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نمایان می کند.

امام جمعه نیمروز ابراز داشت: همه ادارات و نهادها باید توجه ویژه ای به مراسمات مذهبی و فرهنگی بخصوص مراسماتی که در نیمه شعبان برنامه ریزی می شود داشته باشند.

حجت الاسلام راشکی تاکید کرد: آموزشکده سما شهرستان نیمروز امروز افتتاح شد و حدود ۱۰۰ دانشجو در سه رشته مشغول به تحصیل خواهند شد که امیدواریم در ترم های بعد رشته های دیگری هم که مورد نیاز است اضافه شود وجود دانشگاه از موجبات پیشرفت یک منطقه است.

وی ادامه داد: با وجود ورود آب به سیستان بیش از ۷۰ درصد سطح دریاچه هامون خشک است و مسیرهای ورود آب بسته است درخواست مردم و معتمدین این است که مسیر دریاچه طبق نقشه های قبلی لایروبی شود تا آب ورودی به بستر دریاچه برسد.

امام جمعه نیمروز با اشاره به انتقاد ریش سفیدان و معتمدین از فرماندار شهرستان و بعضی مسئولین اظهار داشت: به مشکلات نیمروز به خوبی رسیدگی نمی شود، نزدیک به یک سال است محمد حاج حسینی به سرپرستی فرمانداری شهرستان منصوب شده اما با وجود درخواست های معتمدین حتی یک جلسه برای پی گیری و رفع مشکلات و شنیدن صدای معتمدین برگزار نشده.

وی ابراز داشت: سرپرست فرمانداری در مدت نزدیک یک سال که در شهرستان حضور دارد برای حل مشکلات به همراه مسئولین به روستاها نرفته است که حضور مسئولین در روستاها می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

حجت الاسلام راشکی افزود: بعضی از جادهای شهرستان تقریبا در حد مخروبه است اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بسیار ضعیف عمل می کند، نظارت بر عملکرد مسئولین شهرستان ضعیف است.

وی اضافه کرد: تعامل سازنده با مسئولین و مدیران شهرستان باید توسط فرماندار بیشتر مد نظر قرار بگیرد، مسئولین زحمت کش باید زحمات آن ها دیده شود و مسئولین و مدیرانی که کم کارند باید با آن ها برخورد شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark