داخلی آرشيو گزارش صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه شهرستان هامون:
امروز در عرصهٔ میدان، ابتکار در دست سپاه است
کد مطلب: ۷۶۱۳۵
تاریخ انتشار:جمعه ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۳۲
امام‌جمعه شهرستان هامون گفت: سپاه در عرصهٔ میدان و سیاست صاحب ابتکار و میدان‌دار برتر است.
امروز در عرصهٔ میدان، ابتکار در دست سپاه است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابراهیم گزمه ضمن سفارش به تقوای الهی بیان کرد: سپاه در عرصهٔ میدان، صاحب ابتکار است و اگر ما در عرصهٔ سیاست، دست برتر را داریم حتماً به دلیل آن تدبیری است که در میدان وجود دارد. قبلاً بعضی‌ها در سیاست تسلیم می‌شدند اما؛ امروز هم در میدان و هم سیاست برتری با ماست.


گزمه افزود: روز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همهٔ ملت ایران تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. ظهور انقلاب‌فرهنگی در سال ۱۳۵۹ مسئلهٔ بسیار مهمی است که مورد غفلت واقع شده است. اگر فرهنگ کشور ضعیف شود فرهنگ دیگری را جایگزین می‌کنند. آن فرهنگ ضعیف و ناتوان می‌شود و خودباوری‌اش را از دستش می‌دهد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: فرهنگ مقوله‌ای است که باید حفظ و نگهداری شود فرهنگ ما؛ فرهنگ غنی است. باید با حفظ این فرهنگ عظیم اسلامی ایرانی هویت خودمان را حفظ کنیم و با اشاره به امداد الهی در طوفان طبس شکستی که در طبس برای آمریکا به بار آمد در واقع لشکر غیبی الهی به مدد این سرزمین آمد و پرندگان ابابیل، فیل ابرهه را نابود کردند.

گزمه در ادامه با ذکر مناسبت‌های هفته از جمله شهادت حضرت حمزه سیدالشهدا، ارتحال حضرت عبدالعظیم حسنی و همچنین سالروز ردالشمس برای امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام به عملیات اخیر سپاه پاسداران اشاره کرد و بیان داشت: این عملیات نه‌تنها قلب ملت ایران که دل تمام آزادی‌خواهان عالم را شاد کرد. ابعاد این سیلی بسیار زیاد است و باید تبیین صورت گیرد.حجم حمله‌ای که شکل گرفت در دنیا نظیر نداشت. تا به امروز بزرگ‌ترین حملهٔ پهپادی که شکل‌گرفته بود حملهٔ روسیه علیه اوکراین با ۷۰ پهپاد بود اما؛ ما با تعداد ۱۷۰ پهپاد حمله کردیم.

گزمه ادامه داد: حجم آتشبار سنگین ما برای دشمن ناشناخته بود. با وجود حمایت ۱۰ کشور در امر رهگیری و کمک ۵ ارتش شماره یک در دنیا از رژیم صهیونیستی، ما به آنچه خواستیم رسیدیم. هدف ما از این عملیات تنها یک سیلی بود نه انتقام. به فرمودهٔ حضرت آقا هدف این بود که دشمن بفهمد سامانه‌ها هیچ امنیتی برایشان نمی‌آورد.


انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark