داخلی آرشيو يادداشت صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
یادداشت؛
وقتی لات‌ها در کوچه‌های خلوت قدرت‌نمایی می‌کنند
کد مطلب: ۷۵۴۱۵
تاریخ انتشار:شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۰
وقوع حوادث ناگواری همچون برخورد زشت و قبیح قانون‌شکنان یک‌بار دیگر زنگ خطر افزایش وقاحت هنجارشکنان در سایه غفلت و خواب ماندن یا به خواب‌زدگی مسئولان امر و البته بی‌تفاوتی و سکوت، صدای مردم را در آورد.
وقتی لات‌ها در کوچه‌های خلوت قدرت‌نمایی می‌کنند
حجت‌الاسلام محسن سنجری، مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه ثارالله استان کرمان در یادداشتی به اوشیدا نوشت: تصویر زشت کسی اسم خودش را مرد می‌گذارد و به یک زن محجبه حمله می‌کند و او را مورد ضرب وشتم قرار می‌دهد، تصویر گویا و روشنی است از شمرها و یزیدیان زمان که اوج قدرت نمایی‌شان در حمله وحشیانه به خانم آمربه‌معروفی است که فرد مهاجم که بزرگترین نافرمانی را انجام داده برای فرار رو به‌ جلو اقدام به کتک زدن زن بی‌پناه مقابل فرزندش در حالی که آن بچه فریاد می‌زند مامانم را نزنید باز با خوی ددمنشانه اقدام به ضرب و جرح و فحاشی در یکی از تفرج‌گاهای شیراز(باغ نارنجستان) می‌کند.

این میزان از ولنگاری و وحشی‌گری از کجا سرچشمه می‌گیرد، آیا نوبت آن نرسیده است با اقدام محکمی جلوی این حیوان صفتی را گرفت (البته در برخورد با مجرمین و دستگیری آنان از همه نیروهای خدوم و دستگاه قضا باید تقدیر کرد).

آیا باز منتظر فرد چندم باید بود تا لایحه عفاف وحجاب در شأن نظام اسلامی عملیاتی شود آیا این میزان بی‌قانونی قابل هضم است که ما تکلیف این جماعت بی‌غیرت را بدانیم، چه می‌شود درکشور اسلامی جماعت قلیلی زیست عفیفانه مردم را باچالش همراه کنند و هنگام تذکر به بی‌حجابی و برهنگی اقدام به ضرب و شتم آن هم به بدترین شکل ممکن کنند.

در برخورد با این جماعت هنجارشکن هم قانون شفاف مطرح کرده حدود برخورد را و هم در بیانات امام خامنه‌ای وارد شده که فرمودند «در مسئله پوشش، حجاب، محدودیتی شرعی و قانونی است نه محدودیتی دولتی، و کشف حجاب نیز هم حرام شرعی است هم حرام سیاسی».

احترام به قوانین هر کشوری ضروری و لازم‌الاجرا است این نمی‌شود هرکس با هر سلیقه‌ای و با هر کیفیتی بخواهد با قوانین برخورد کند و به راحتی هنجارها را زیر پا بگذارد و تازه طلب‌کار هم باشد، قوانین و مقررات پوشش در هر کشوری دارای منشور و پروتکل خاصی است که هرگونه تخطی از آن جرم محسوب می‌شود.

ورود در سالن‌ها، ورزشگاه‌ها، فستیوال‌ها، سمینارها، همایش‌ها، تفرج‌گاه‌ها، فرودگاه‌ها، سفرهای زمینی، هوایی، دریایی تابع قوانین و منشور است که از طریق بروشور کاتالوگ در دسترس می‌باشد.

متاسفانه برخی با شعارهای زن، زندگی، آزادی، دنبال کسب شهرت توخالی و ناهنجاری و ناامنی برای زنان می‌باشند.

سالانه به میزان قابل توجهی به دلیل عدم رعایت پوشش مناسب و بسیاری از زنان در غرب مورد تعرض واقع می‌شوند و عجیب این‌که گردانندگان سمینارهای زن زندگی آزادی، یا خود مورد سواستفاده قرار گرفتند، یا دیگران را طعمه و شکار افکار شیطانی کرده و این روزها فریاد دروغین دفاع از زنان را سر می‌دهند.

اما آنچه امروز ضرورت قطعی و فوری و فوتی دارد همکاری همه دستگاه‌ها برای برخورد با هنجارشکنان که این مهم قطعا با هم‌افزایی هم سرعت می‌بخشد و هم درست پیاده می‌شود.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark