داخلی آرشيو گزارش صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل:
تنها راه پیشرفت کشور ادامه دادن راه شهیدرئیسی است
کد مطلب: ۷۶۳۸۸
تاریخ انتشار:جمعه ۱ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۵۶
خطیب نمازجمعه زابل گفت: راه نجات و پیشرفت کشور راه شهید رئیسی با همان روحیه جهادی است پس باید فردی را انتخاب کنیم که شبیه‌ترین به شهید رئیسی باشد.
تنها راه پیشرفت کشور ادامه دادن راه شهیدرئیسی است
به گزارش پایگاه خبری «اوشیدا»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجید پوران‌دخت پس از سفارش به تقوای الهی بیان کرد: انتخابات مظهر مردم‌سالاری در کشور ما است و انتخابات مهر تأیید بر عقلانیت ملت ایران است.

وی افزود: چشم جهانیان به این مانور سیاسی است که چطور شرکت می‌کنند و چطور انتخاب می‌کنند اولاً برایشان حضور مردم مهم است تا بعد بهره‌برداری خود را داشته باشند پس حضور و مشارکت حداکثری داشته باشیم. ما هم وظیفه داریم در انتخابات شرکت کنیم این نظام را دوست داریم. حاضریم برای این نظام هزینه بدهیم و تا آخر ایستاده‌ایم.

امام‌جمعه زابل تصریح کرد: شرکت در انتخابات عمل صالح است و توصیه دیگران به شرکت وظیفه ماست. اگر بخواهیم نمونه بارز برای اصلح بودن معرفی کنیم مصداقش شهید جمهور ما شهید رئیسی است. نمونه بارز تراز جامعه اسلامی است.

وی ادامه داد: رئیس‌جمهور شهید ما تراز و انتخاب جدیدی را به جا گذاشت. از دو قطبی‌ها عبور کرد و دنبال حاشیه نبود و دنبال خدمت و عزت و معیشت ملت بود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین پوران‌دخت افزود: عده‌ای تلاش می‌کنند رأی جلب و جذب کنند مواردی مطرح می‌کنند که اولویت اول مردم ما نیست بعضی‌ها رفع فیلترینگ برخی پلتفرم‌ها را مطرح می‌کنند بعضی‌ها پا را فراتر می‌گذارند اینها را باید مدنظر بگیریم.

وی تصریح کرد: وارد و تولید واکسن. افزایش حقوقها و تحت پوشش بیمه قرارگرفتن میلیون‌ها از اقدامات و پروژه‌های دولت شهید رئیسی بود که با تلاش شبانه‌روزی دوباره به چرخه اقتصاد برگرداند و آب‌شیرین‌کن فراساحلی منطقه سیستان ما در منطقه شیله در خاورمیانه اولین است و اینها گوشه‌ای از خدمات آن مرد بزرگ است که برخی نمی‌خواهند این مسیر ادامه پیدا کند.

امام‌جمعه زابل گفت: راه نجات کشور ما راه پیشرفت کشور راه شهید رئیسی است. با همان روحیه جهادی با همان سربازی برای ولایت لذا شخصی را باید انتخاب کنیم که شبیه شهید رئیسی باشد. شهید رئیسی مظلوم بود و از انقلاب ما دفاع کرد. شهید رئیسی شاخص است حضرت آقا هم خصوصیاتی را برشمردند.


انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark