داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام‌جمعه موقت شهرستان هامون:
حضور در انتخابات یک وظیفه اجتماعی و عقلی است
کد مطلب: ۷۶۰۱۸
تاریخ انتشار:جمعه ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۴
امام جمعه موقت شهرستان هامون گفت: حضور در انتخابات یک وظیفه اجتماعی و عقلی است و مردم با نگاه به سوابق و برنامه‌های کاندیدها به افراد مؤمن، انقلابی و شجاع رأی دهند.
حضور در انتخابات یک وظیفه اجتماعی و عقلی است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد باقری ضمن سفارش به تقوای الهی بیان کرد: ماه شعبان بهترین فرصت استغفار و خودسازی برای مؤمنان است که با پیروی از سیره پیامبر اکرم (ص) دل‌وجان خود را صیقل دهند. مناجات شعبانیه منبع مناسبی برای ارتباط و مناجات با خداوند در ماه شعبان و استفاده از ظرفیت معنوی این ماه است.

خطیب نمازجمعه افزود: حضور وفادارانه و بابصیرت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد که مسائل اقتصادی و معیشتی گرچه زندگی مردم را دچار مشکل می‌کند، اما مردم فهیم ایران را دچار اشتباه محاسباتی نمی‌کند. دهه فجر امسال میثاق دهه هشتادی‌ها و دهه نودی‌ها با انقلاب بود و این بدان معناست که انقلاب اسلامی ایران در لایه‌های مختلف جامعه و عمق جان مردم ریشه دارد.

وی افزود: مردم فهیم سیستان و بلوچستان با حضور عاشقانه و بصیرت آفرین خود در انتخابات ۱۱ اسفندماه سد محکمی از بازدارندگی و اقتدار ملت ایران را مقابل دشمنان قرار خواهند داد. از جمله مسائل اساسی کشور انتخابات است و همه باید تلاش کنند با پرهیز از حاشیه‌سازی و ناامید کردن مردم، زمینه حضور حداکثری مردم در پای صندوق رأی را فراهم کنند.

امام‌جمعه موقت شهرستان هامون در خصوص تلاش‌های کاندیدها برای رأی آوردن در جهت حفظ وحدت ملی و حضور حداکثری مردم در انتخابات باشد. حضور در انتخابات یک وظیفه اجتماعی و عقلی است و مردم با نگاه به سوابق و برنامه‌های کاندیدها به افراد مؤمن، انقلابی و شجاع رأی دهند.

حجت‌الاسلام باقری تصریح کرد: برگزاری سومین جشنواره ملی پویانمایی و نمایش‌های عروسکی در استان، فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های استان با استفاده از زبان هنر به ایران و جهان است حق‌شناسی و دفاع از حق از مهم‌ترین شاخصه‌های جوان مؤمن انقلابی هست که در شخصیت علی‌اکبر علیه‌السلام تجلی پیدا کرده است
Share/Save/Bookmark