داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زابل مطرح کرد:
شورای اسلامی شهر و روستا نماد مردم سالاری دینی
کد مطلب: ۷۵۲۱۷
تاریخ انتشار:شنبه ۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۵
فرماندار زابل گفت: شوراهای اسلامی شهر و روستا به‌عنوان نهادی مقدس نماد مردم‌سالاری دینی در ایران است.
شورای اسلامی شهر و روستا نماد مردم سالاری دینی
 علیرضا ملاشاهی در گفتگو با اوشیدا به مناسبت نهم اردیبهشت سالروز تأسیس شورای اسلامی و تبریک این روز بیان کرد: نهم اردیبهشت روز شوراهای اسلامی، نهاد مقدسی که در راستای عمل به آیه «و امرهم شورا بینهم» و اجرای اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی بنا نهاده شده است تا با مشارکت و حضور گسترده ملت ایران، نیل به اهداف عالیه نظام میسر شود. 
وی افزود: شوراهای اسلامی به‌عنوان نهادی برآمده از رأی مستقیم مردم نشان‌دهنده حاکمیت مردم‌سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و می‌تواند نقش بسزایی در استمرار و حرکت روبه‌رشد کشور داشته باشد.
  ملاشاهی تصریح کرد: تأسیس نهاد مردمی شوراها یکی دیگر از برکات ارزشمند انقلاب اسلامی است تا مردم در فرایند اداره امور جامعه نقش و مشارکت بیشتری داشته باشند. 
  فرماندار زابل تأکید کرد: به‌یقین تعامل و مشارکت آگاهانه شوراهای اسلامی شهر و روستا با مسئولین اجرایی در شهرستان زابل در جهت تحقق سیاست‌های دولت مردمی سیزدهم راه‌گشا و بنیادین خواهد بود و می‌تواند زمینه را برای توسعه و پیشرفت شهرستان فراهم نماید. 
وی ادامه داد: شوراهای اسلامی با دارابودن ماهیتی مردمی می‌توانند نقش مهمی در تداوم و پیشرفت میهن عزیزمان ایفا کنند و به فرموده مقام معظم رهبری، شوراها از مظاهر مشارکت مردمی و برای تسهیل امور مردم است. 
ملاشاهی در سالروز تأسیس شورای اسلامی به اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان زابل خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم در سال جاری با همراهی همه عزیزان در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت مردمی سیزدهم در خدمت به مردم شریف شهرستان زابل بیش از گذشته فعال بوده و حرکت در مسیر رشد و پیشرفت شهرستان زابل با شتاب بیشتری ادامه پیدا کند.
Share/Save/Bookmark