داخلی آرشيو خبر صفحه خطبه های نماز جمعه زابل
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه نیمروز عنوان داشت؛
اگر مطیع رهبری باشیم در همه زمینه ها کشور پیشرفت می کند/نظام به پشتوانه مردم در مسیر رشد و بالندگی در حرکت است
کد مطلب: ۶۶۱۲۷
تاریخ انتشار:جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹
امام جمعه نیمروز گفت: به برکت پیروزی انقلاب رشد فرهنگی مردم، آموزش نیروهای متخصص مورد نیاز کشور و پیشرفت های چشم گیر علمی نصیب ایران اسلامی شد.
اگر مطیع رهبری باشیم در همه زمینه ها کشور پیشرفت می کند/نظام به پشتوانه مردم در مسیر رشد و بالندگی در حرکت است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت اسلام والمسلمین محمد راشکی در خطبه های این هفته بیان داشت: ولایت فقیه ادامه دهنده را انبیا و اهل بیت و محور یکپاچگی امت اسلامی است، در عصر غیبت رهبر جامعه اسلامی بر اساس موازین دینی، شرعی و اسلامی و قرآنی دارنده مقام فتوا، قضاوت و حکومت است

خطیب نماز جمعه نیمروز افزود: اگر مردم متحد منسجم هم دل و مطیع مقام معظم رهبری باشند درهمه زمینه ها کشور پیشرفت می کند و جامعه اسلامی پیروز سربلند و عزتمند می شود همه توطئه ها و تهاجمات دشمنان نابود می شود.

وی با اشاره به سالگرد بازگشت امام خمینی به کشور ابراز داشت: وقتی مردم خبر بازگشت امام را شنیدند با وجود سرمای هوا استقبالی گسترده انجام داند که در تاریخ بی نظیر بود، امام در سخنرانی خود در بهشت زهرا گفت من به پشتیبانی این ملت دولت تعیین می کنم و دولت شاپور بختیار را غیر قانونی اعلام کرد.

امام جمعه نیمروز ابراز داشت: امام در نوزدهم بهمن ۵۷ به پشتیبانی همین ملت رئیس دولت موقت را انتخاب کرد و مردم در سراسر کشور با راهپیمایی های گسترده حمایت خود را از دستورات و اهداف امام اعلام کردند.

حجت الاسلام راشکی تصریح کرد: این انقلاب چهار دهه است در مسیر بالندگی و پیشرفت گام برمی دارد بی آنکه ذره ای از ارزش های انقلابی و آرمان های خود عقب نشینی کرده باشد این عزت و افتخار به واسزه خون شهدا و مردم همیشه در صحنه نصیب ایران اسلامی شده است.

وی ادامه داد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی در همه این سال ها با ایجاد توطئه های مختلف سعی کردند ایران را منزوی کنند و مردم را از انقلاب دل سرد کنند اما با وجود همه تحرکات دشمنان نتوانسته اند کوچک ترین آسیبی به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد کنند.

وی بیان داشت: در حکومت پهلوی فقط تمرکز بر کلان شهرها بود و به شهرهای کوچک و روستاها بی توجهی می شد، اما الان بیشترین خدمات در روستاها ارائه می شود.

انتهای پیام/۳۹۵۳
Share/Save/Bookmark