داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۱
امتیاز مثبت 
۴
 
در جلسه شورای اداری زابل مطرح شد
پایان خرداد و اعلام منطقه آزاد تجاری /با مدیران کم کار برخورد می شود
کد مطلب: ۳۷۹۶۷
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۹
جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان زابل با حضور امام جمعه و فرماندار و دیگر مدیران شهر ستانی بر گزار گردید.
پایان خرداد و اعلام منطقه آزاد تجاری  /با مدیران کم کار برخورد می شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: حجت الاسلام کیخا امام جمعه شهرستان زابل در جلسه  شورای اداری که در فرمانداری شهرستان  زابل  برگزار شد از قطعی شدن اعلام منطقه ازاد تجاری سیستان تا پایان خرداد ماه خبر دادند.

در ادامه سخنان شان از مسئولین درخواست کردند تا زمانی که زابل منطقه ازاد اعلام نشده است بگذارید قاچاق کالا در سیستان شکل گیرد.
وی با تاکید بر فقط قاچاق کالا افزود: فقط قاچاق کالا نه قاچاق مواد مخدر. تا  زمانی که کارخانه ها در سیستان ساخته نشده است و معضل بیکاری ،فقر در سیستان حل نشده است بگذارید تجارت چمدانی انجام شود.

کیخا اظهار کرد: درست است که قاچاق کالا به کشور ضرر می رساند ولی بگذارید برساند. گفتند شهرستان زابل در حال نابود شدن است و برای نجاتش باید بگذاریم قاچاق کالا شکل گیرد. گفتند قاچاق کالا بهتر از  روی اوردن جوانان به   اعتیاد و مواد مخدر  نظیر شیشه و کراک است.

هوشنگ ناظری فرماندار زابل ضمن گلایه مندی از مدیران دستگاههای اجرایی شهر ستان گفت:مدیران ادارات در امورات مربوطه و محوله خود کم کاری داشته از جمله اینکه اکثر مدیران ساعات اداری قانونی را زیر پا گذاشته و دیر به محل کار می روند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
۱۳۹۴-۰۳-۱۹ ۱۸:۳۶:۰۹
با كدام مدير كم كار تا حالا برخورد كرده ايد.رييس .... مديري پروازي است كه هيچ گاه حاضر نيست همسر و فرزندانش را ........بفرما برخورد كنيد.جناب فرماندار چه كسي نامه ي مرخصي و ماموريت ايشان را امضا مي كند كه اصلا در دفتر كارشان هفته اي يك روز هم نيستند.حالا مي فرماييد برخي مديران دير سر كار مي روند؟؟؟؟؟؟به جاي موضع گيري در قبال اين حقيقت انكار ناپذير لطفا يك ماه كنترلشان كنيد. (8981)