داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل:
آمادگی ۱۱۴ شعبه اخذ رأی در شهرستان زابل برای مرحله دوم انتخابات
کد مطلب: ۷۶۳۹۷
تاریخ انتشار:جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۱:۳۳
فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: ۱۱۴ شعبه اخذ رأی در شهرستان زابل برای مرحله دوم انتخابات در سطح حوزه انتخابیه شهرستان آماده دریافت کامل آرای مردم خواهند بود.
آمادگی ۱۱۴  شعبه اخذ رأی در شهرستان زابل برای مرحله دوم انتخابات
 علیرضا ملاشاهی اشاره به اهمیت مشارکت مردم در مرحله دوم انتخابات در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: حضور گسترده آحاد مردم در عرصه مهم انتخابات ضمن اقتدار، عزت و افتخار برای ایران اسلامی است.

وی تصریح کرد: حفظ جمهوری اسلامی ایران که برای آن خون‌ده‌ها هزار شهید از بهترین فرزندان این سرزمین ریخته شده، بسیار مهم است، در سیره امامین انقلاب مبحث انتخابات و مشارکت حداکثری، جمهوریت و اسلامیت نظام وابسته به رأی و مشارکت و انتخاب مردم است.

وی افزود: منطقه سیستان همیشه پرچم‌دار کشور در موضوع مشارکت در انتخابات بوده که این امر قطعاً با حضور پرشور مردم ولایت‌مدار منطقه محقق خواهد شد.

وی ادامه داد: ۱۱۴ شعبه اخذ رأی در شهرستان زابل که ۷۷ شعبه ثابت و ۳۶ شعبه سیار و ۸۳ شعبه شهر زابل، ۱۴ شعبه شهری و روستایی بخش مرکزی شهرستان و ۱۷ شعبه روستایی در بخش کرباسک در سطح حوزه انتخابیه در امانت‌داری کامل آرای مردم را اخذ خواهند کرد.

وی افزود: هماهنگی‌های ستاد انتخابات به‌صورت روزانه بوده تا آمادگی کامل را برای برگزاری این امر مهم داشته باشیم و همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای برگزاری انتخابات پرشور پای‌کار هستند و همکاری لازم را با ستاد انتخابات خواهند داشت.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان زابل گفت: مشارکت در انتخابات صرفاً یک حق نیست؛ بلکه یک وظیفه است که به‌واسطه آن فرد اصلح به‌عنوان رئیس‌جمهور چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری به کشور خدمت می‌کنند.

ملاشاهی اظهار داشت: انتخابات تکلیف شرعی است و همه ما یک تکلیف بزرگ سیاسی و شرعی به نام انتخابات در ۱۵ تیرماه سال جاری بر عهده داریم که به بهترین شکل ممکن آن را به انجام خواهیم رساند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به‌واسطه حضور همیشگی مردم در تمام مراحل جلو رفته و به درختی تنومند تبدیل شده و برای ادامه موفقیت‌ها نیازمند حضور و همراهی مردم است قطعاً حضور پرشور مردم در مرحله دوم انتخابات پرشورتر و گسترده‌تر خواهد بود.

وی بر رعایت اصل بی‌طرفی در انتخابات تأکید کرد و گفت: ما به‌عنوان مجری باید به فکر مشارکت حداکثری و برگزاری امن و سالم انتخابات باشیم.

فرماندار ویژه زابل به اهمیت برگزاری این انتخابات با عنایت به تلاش‌ها و خدماتی که دولت سیزدهم به‌منظور اجرای پروژه‌های مهم در اقصی‌نقاط کشور انجام داده و بخشی از آن نیز ادامه دارد اشاره کرد و افزود: باید همه تلاش خود را برای فراهم‌کردن شرایط مشارکت حداکثری باهدف تشکیل دولتی قوی همانند دولت شهید آیت‌الله رئیسی بکار گیریم.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark