داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
در ادامه رزمایش خدمت در زابل؛
بسیجیان زابل به یاری مردم شتافتند/جمع آوری ماسه بادی از مساجد و منازل شهروندان
کد مطلب: ۶۴۴۶۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹
به همت بسیجیان زابل، منازل شهروندان سیستانی از ماسه بادی خالی شد.
بسیجیان زابل به یاری مردم شتافتند/جمع آوری ماسه بادی از مساجد و منازل شهروندان
به گزارش اوشیدا، با هدف یاری به مردم و حل مشکلات مناطق محروم گروه های جهادی زابل در راستای رزمایش بزرگ خدمت در مناطق مختلف این شهرستان با انجام اقدامات فرهنگی، عمرانی، مشاوره ای و پزشکی به یاری مردم نیازمند شتافتند.بسیج مردمی ترین نیروی جهان است
در همین رابطه یکی از بسیجیان شرکت کننده در رزمایش خدمت در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، اظهار داشت: از روز اولی که به بسیج پیوسته ام تا به امروز یک چیز را به خوبی در این نیروی مردمی و انقلابی مشاهده کردم و آن نیز ایمان، ایثار و مردم داری بسیجیان بوده است.

محمد علی سنچولی افزود: فرهنگ بسیجی حلال مشکلات بوده و اگر به این فرهنگ توجه کرده و آن را در میان مسئولین نهادینه کنیم به خوبی خواهیم توانست در ادامه نیز از پس مشکلات بر بیاییم.

وی با اشاره به اینکه مردمان ساکن زابل به دلیل خشکسالی با مشکلات زیادی مواجه اند، بیان کرد: این وظیفه ماست تا با استفاده از تمام توان خود برای حل مشکلات وارد عمل شده و به یاری محرومان بشتابیم.

وی ادامه داد: از ابتدای رزمایش خدمت در زابل تا به امروز جوانان بسیجی این منطقه از هر گوشه ای گرد هم آمده و به خدمت مشغول هستند.ما بسیجیان همواره آماده خدمت به مردم هستیم
یکی دیگر از بسیجیان حاضر در رزمایش خدمت در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، گفت: گرمای هوا و طوفان شدید هم نتوانسته مانع حضور پرشور بسیجیان انقلابی زابل برای حل مشکلات مردم این شهرستان شود.

وی خاطرنشان کرد: آنانی که ما را از تحریم و سختی می ترسانند باید بدانند این کشور بیش از ۸۰میلیون بسیجی دارد که کمک به دیگران و حل مشکلات کشور را بر خود مقدم دانسته و در واقع تمامی ملت ایران آماده جانفشانی و ایثار در راه انقلاب هستند.

جواد بزی ادامه داد: ساخت خانه های محرومان، زیباسازی مدارس و مساجد، ویزیت رایگان مردم و واکسیناسیون رایگان دامها و برگزاری کلاس های فرهنگی و آموزشی گوشه ای از اقدامات جهادگران بسیجی زابل است که نشان دهنده اوج توجه این بسیجیان به مردم است.

وی با تاکید بر اینکه همیشه آماده خدمت به مردم هستم، تصریح کرد: خدمت به این مردم بزرگترین افتخار ماست و تا ابد نه تنها من بلکه تمامی بسیجیان این منطقه آماده خدمت به هم شهریان خود هستند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :