داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
با هوشیاری مرزداران هنگ مرزی هیرمند؛
بار کجی که به مقصد نرسید/ کشف ۶۰۰ کیلو مواد مخدر از یک دستگاه تانکر حامل سوخت
کد مطلب: ۷۴۴۵۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۹ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹
میثم برازنده سرپرست فرمانداری هیرمند از توقیف یک دستگاه تانکر سوخت و کشف 600 کیلو مواد مخدر توسط هنگ مرزی شهرستان هیرمند در پایانه میلک خبر داد.
بار کجی که به مقصد نرسید/ کشف ۶۰۰ کیلو مواد مخدر از یک دستگاه تانکر حامل سوخت
میثم برازنده سرپرست فرمانداری هیرمند این شهرستان در گفتگو با خبرنگار اوشیدا از کشف بیش از ۶۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر از یک دستگاه تانکر سوخت توسط مرزداران هنگ مرزی در منطقه میلک خبر داد.

رییس شورای مبارزه با مواد مخدر در تشریح این خبر گفت: مرزداران هنگ مرزی زابل با اشراف اطلاعاتی و رصد تحرکات در مناطق مرزی، به سرنخ‌هایی از قصد عناصر متجاوز مسلح و قاچاقچیان موادمخدر برای ورود به خاک کشور در منطقه مرزی میلک دست یافتند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی، تشدید اقدامات کنترلی را در دستور کار قرار دادند.

برازنده افزود: مرزداران غیور هنگ مرزی مستقر در پایانه مرزی میلک، با تشدید اقدامات کنترلی در مسیرهای احتمالی ورود و خروج کالای قاچاق، در بازدید از لاین‌های ترانزیتی به یک دستگاه تانکر سوخت مشکوک شده که در بازرسی از آن توانستند، ضمن توقیف خودرو مذکور ۴۷۹ کیلو و ۶۰۰ گرم انواع موادمخدر شامل؛ ۲۶۴ کیلو و ۵۰۰ گرم شیشه، ۱۰۸ کیلوگرم هروئین، ۶۹ کیلوگرم مرفین و ۳۸ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک را کشف کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark