داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۲
امتیاز مثبت 
۶
 
صبح امروز،
تعقیب و گریز مرگبار در زابل جان یک دانشجو را گرفت
کد مطلب: ۳۶۳۸۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۸
صبح امروز چهارشنبه 24 دیماه حوالی ساعت 9 الی 9:30 پسر جوان 18 ساله از دانشجویان دانشکده فرخی سیستانی در پی حادثه ناگواری جان خود را از دست داد.
تعقیب و گریز مرگبار در زابل جان یک دانشجو را گرفت
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: صبح امروز چهارشنبه 24 دیماه حوالی ساعت 9 الی 9:30 پسر جوان 18 ساله از دانشجویان دانشکده فرخی سیستانی در پی حادثه ناگواری جان خود را از دست داد.

عباس میر رئیس دانشکده فرخی سیستانی زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا در خصوص این حادثه گفت: این حادثه که صبح امروز در پی تعقیب و گریز یک دستگاه خودروی گشت کلانتری 12 نیروی انتظامی زابل و تویوتا صورت گرفت ،بر اثر سرعت بیش از حد تویوتا و برخورد با دیوار و اصابت به سه جوان دانشجو منجر به حادثه دلخراشی شد و علی بامری دانشجوی کامپیوتر حادثه دیده در دم جان خود را از دست داد.

رئیس دانشکده فرخی سیستان زابل افزود: پس از وقوع این حادثه تماسی با حسینی نماینده مردم سیستان گرفته شد که وی نیز خواستار پیگیری علت وقوع این حادثه شدند .

میر ادامه داد: دقایقی پس از این حادثه اورژانس به محل اعزام می شود و به همراه نیروهای اورژانس این پسر جوان را به داخل آمبولانس منتقل نموده و سریعا شوک داده می شود اما متاسفانه اثربخش نبوده و این جوان دانشجو در همان ثانیه های برخورد تویوتا جان خود را از دست می دهد.

وی ضمن تسلیت به خانواده این دانشجو اظهار کرد: بدنبال این حادثه و روشن شدن ماجرا با محمد نوربخش فرمانده انتظامی زابل تماسی برقرار شد و جویای علت شدیم که وی علت تعقیب و گریز را مظنون بودن تویوتا توصیف نمود .

رئیس دانشکده فرخی سیستان زابل با بیان اینکه من از خون دانشجوی ایم نمی گذرم  افزود: باید ثابت شود که مقصر اصلی این حادثه کیست، حسینی نماینده مردم سیستان نیز در حال پیگیری ماجرا هستند .

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر راننده تویوتا که فاقد گواهینامه بوده متواری ست و پدر این شخص علت تعقیب و گریز را نداشتن گواهینامه پسر خود می داند و فعلا مظنونین حادثه در بازدداشت هستند .

میر گفت: این جوان برومند سیستانی بر اثر کم دقتی و رعایت نکردن قوانین از سوی افرادی که ناآگاهانه منجر به خلق حوادثی ناگوار شده جان خود را مظلومانه از دست می دهد.

وی در پایان تصریح کرد: این موضوع در دست پیگیری است و اقدامات لازم از سوی مراجع ذیربط صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
رضا
۱۳۹۳-۱۰-۲۶ ۲۰:۲۸:۱۳
ایا شهردا ر زابل در وقوع این حادثه ی غمناک بی تقصیر است ؟ لطفا بازدیدی از محل و وضعیت اسفبار خیابان داشته باشید و به یاد این عزیز از دست رفته قدری هم خود را مسئولین امر ملامت کنند (8412)
 
حبیب
۱۳۹۳-۱۲-۰۹ ۰۹:۲۴:۰۴
تمام این حوادث ناگوار منشاء درست اجراع نشدن قانون در شهر میباشد که افراد به خودشان اجازه میدهند به سادگی از قانون سرپیچی کنند.اگر برخوردجدی وبازدارنده با افراد خاطی شود دیگر شاهد اینگونه حوادث نخواهیم بود (8607)