داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه نیمروز عنوان کرد؛
دولت مبلغ به دست آمده افزایش قیمت بنزین را به سود نیازمندان هزینه کند
کد مطلب: ۶۸۴۹۶
تاریخ انتشار:جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰
امام جمعه نیمروز گفت؛ اقدام اطلاعات سپاه در دستگیری یک عنصر متهم به فساد اقتصادی کلان در خارج از کشور برای مردم امید آفرین و برای مفسدان نگران کننده است.
دولت مبلغ به دست آمده افزایش قیمت بنزین را به سود نیازمندان هزینه کند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت الاسلام والمسلمین محمد راشکی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین اظهار داشت: دولت باید نظارت مستمر بر نحوه اجرا و بررسی پیامدهای این طرح داشته باشد تا مانع گرانی بی رویه کالاها و خدمات شود، مردم حق دارند از چگونگی هزینه صحیح منابع مالی حاصل از این صرفه جویی عظیم مطلع و نتایج مثبت این اقدام را در کشور مشاهده کنند، دولت مبلغ به دست آمده از این تصمیم را به سود نیازمندان هزینه کند.

امام جمعه نیمروز تصریح کرد: اقدام اطلاعات سپاه در مبارزه با مفاسد اقتصادی و دستگیری یک عنصر متهم به فساد اقتصادی کلان در خارج از کشور برای مردم امید آفرین و برای مفسدان نگران کننده است، این اقدام روحیه خودباوری و امید در مردم را افزایش داد با این حرکت قوه قضائیه و سازمان اطلاعات سپاه و سربازان گمنام امام زمان (عج) برای مبارزه با مفسدان مردم لمس کردند و امیدوار شدند که مبارزه با فساد با جدیت و قدرت شروع شده.

حجت الاسلام والمسلمین راشکی ابراز داشت: در باب رهاسازی آب کشاورزی نارضایتی مردم مشاهده می شود هنوز زیر ساخت های طرح لوله کشی مزارع در بعضی جاها آماده بهره برداری نیست نواقص فنی دارد، اگر نمی توانند نواقص را برطرف کنند برای کشت به موقع از طریق نهرهای سنتی با نظارت خود مردم اقدام کنند.

خطیب نماز جمعه نیمروز با اشاره به هفته کتاب و کتاب خوانی گفت: باید در برنامه روزانه ما و فرزندانمان ساعات مطالعه کتابهای مفید اسلامی و اعتقادی باشد، کتاب باید وارد زندگی ما شود همه بزرگان تاریخ بشری از طریق کتاب و کتاب خوانی جاودانه ماندند و به کمال سعادت رسیدند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark