داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۱
 
بلاروس اولین حریف تدارکاتی ایران/ مسئولان هرتابرلین، میهمانان ویژه بازی امروز ایران-بلاروس
کد مطلب: ۲۶۹۰۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۲
اوشیدا: تیم ملی فوتبال ایران امروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی بلاروس می‌رود.
بلاروس اولین حریف تدارکاتی ایران/ مسئولان هرتابرلین، میهمانان ویژه بازی امروز ایران-بلاروس
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: تیم ملی فوتبال کشورمان که برای برپایی اردوی آماده سازی به اتریش سفر کرده اولین بازی دوستانه جدی‌اش را مقابل بلاروس برگزار می‌کند.

این بازی از ساعت ۱۴ به وقت محلی و از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران در استادیوم فرانس فکته‌ شهر کاپفنبرگ برگزار می‌شود.

این استادیوم ظرفیت ۱۲ هزار تماشاگر و در سال ۱۹۸۷ ساخته شده است.

این دیدار سومین دیدار ایران و بلاروس محسوب می‌شود و در ۲دیدار قبلی یک تساوی و یک شکست برای تیم ملی کشورمان رقم خورده است.تیم ملی ایران اولین بار در سال ۸۲ با بلاروس روبرو شد که این بازی با پیروزی ۲ بر یک حریف در شهر میسینگ همراه بود، پژمان نوری تک گل ایران را در این بازی به ثمر رساند.

دومین رویارویی ایران و بلاروس روز ۱۸ بهمن ۸۵ در تهران برگزار شد که این بازی به تساوی ۲-۲ انجامید. رسول خطیبی و مهدی رجب‌زاده گل‌های تیم ملی را در این بازی وارد دروازه حریف کردند.

در بین نفرات دعوت شده به تیم ملی بلاروس سه بازیکن‌ لژیونر‌ حضور دارند که هر سه در لیگ روسیه بازی می‌کنند.

ماریت نوویچ‌ مدافع ۲۶ ساله تیم کرانسودار ، پوستیلا‌ هافکب تیم ولگا‌ و کیسلیاک هافبک ۲۶ ساله تیم روبین‌کازان لژیونر‌های دعوت شده به تیم ملی بلاروس هستند.این دیدار با توجه به هماهنگی‌های قبلی میهمان‌هایی خواهد داشت؛ از جمله می‌توان به مسئولان تیم فوتبال هرتابرلین‌ آلمان اشاره کرد.

در این بازی کمک مربی هرتابرلین‌ به همراه مدیر فنی و یکی دیگر از مسئولان باشگاه حضور خواهند داشت این افراد با هلیپ‌ بازیکن تیم ملی بلاروس‌ رابطه بسیار نزدیکی دارند. هلیپ‌ در حال حاضر در تیم هرتابرلین آلمان توپ می‌زند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
    عکاس :