داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
حجت الاسلام و المسلمین حیدری پارسا مطرح کرد:
امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز واجب است/اهدای خون وظیفه اجتماعی هر انسان
کد مطلب: ۷۴۴۶۲
تاریخ انتشار:جمعه ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی حیدری پارسا گفت: امر به معروف و نهی از منکر مثل اقامه نماز واجب است و وظیفه همه ی ماست که به این فریضه عمل کنیم.
امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز واجب است/اهدای خون وظیفه اجتماعی هر انسان
به گزارش اوشیدا، حجت الاسلام و المسلین مجتبی حیدری پارسا در خطبه های نماز جمعه شهر بنجار بیان کرد: درس هایی که از حادثه کربلا می توانیم بگیریم این است که باید مشخص کنیم که ما در کجای واقعه کربلا هستیم آیا ما به دنبال رشد و ترقی در همه جوانب هستیم یا خدایی نکرده دچار عقب گرد می شویم.

وی افزود: بزرگترین عامل سقوط انسان ها پیروی از هوای نفس و منیت هاست که باعث هلاکت انسان می شود و باید تلاش کنیم با پیروی از سیر و سلوک امام حسین علیه السلام دین خدا را یاری کنیم و در برابر دشمنان خدا ایستادگی کنیم.

حجت الاسلام حیدری پارسا با توجه به هفته امر به معروف و نهی از منکرتصریح کرد: وظیفه همه ما است که مثل نماز به این فریضه عمل کنیم که به سرنوشت قوم حضرت شعیب مبتلا نشویم ۴۰۰۰ نفر از خوبان آن زمان را خداوند وارد جهنم کرد به دلیل این که امر به معروف و نهی از منکر را انجام ندادند و عاقبت به شر شدند.

امام جمعه شهر بنجار خاطرنشان کرد: نهم مردادماه روز اهدای خون که وظیفه انسانی و اجتماعی هر انسانی است که به همراه خودش کمک کند و زندگی خیلی وابسته به این نعمت الهی است افرادی که دچار بیماری تالاسمی و سایر بیماری ها هستند باید به کمک او بشتابیم و خون را در این ایام هدیه کنید

وی به نشست تهران اوایل هفته گذشته با حضور رئیس جمهور روسیه و ترکیه انجام شده اشاره کرد و گفت: این نشست که نشان از به رخ کشیدن قدرت منطقه‌ای ایران دارد که آمریکا بداند که در منطقه جایگاهی ندارد و دیر یا زود باید منطقه را ترک می‌کند و حضور ایران در عرصه بین الملل اجتناب ناپذیر و تعیین کننده است و قطعا باعث رونق اقتصادی کشور خواهد شد.


حجت الاسلام حیدری پارسا به برنامه دیدار با مقام معظم رهبری اشاره کردند و افزود: بالاترین افتخار ما این است که همیشه باید در خط ولایت باشیم چرا که ولایت اگر نباشد یک عبادت انسان قبول نمی شود.


وی ادامه داد: از زحمات نمایندگان عزیز مردم در مجلس شورای اسلامی که پیگیر حل مشکلات مردم هستند تقدیر و تشکر می کنیم و امید است با وحدت رویه و اتحاد و همدلی بیشتر باعث ایجاد امید در دل مردم و ناامیدی دشمنان من انقلاب اسلامی باشد و قطعاً هر اقدامی که انجام می دهند هر دو نماینده محترم سیستان پیگیر مشکلات هستند و در فضای مجازی به حقیقی باید طوری رفتار کنند که اقدامات از طرف هر دو نفر انجام میشود و اینکه کار را به اسم خود شان به تنهایی اعلام کنند قطعاً باعث آسیب خواهد شد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark