داخلی آرشيو گزارش صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
خطیب نمازجمعه شهرستان هامون:
اخلاق‌مداری ویژگی بارز شهیدجمهور یود
کد مطلب: ۷۶۳۵۲
تاریخ انتشار:جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۲۷
خطیب نمازجمعه شهرستان هامون گفت: مقام معظم رهبری در مورد شهید آیت‌الله رئیسی فرمود اخلاق‌مداری که شهید رئیسی داشت او را محبوب دل‌ها کرد.
اخلاق‌مداری ویژگی بارز شهیدجمهور یود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابراهیم گزمه ضمن سفارش به تقوای الهی بیان کرد: اول ماه ذی‌الحجه سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی علیه‌السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علی‌ها است که روز ازدواج نام‌گذاری شده است. امروز مشکل بالارفتن سن ازدواج بیشتر مسئله فرهنگی است تا اقتصادی باید پدران و مادران با برگزاری مراسمات ساده و آسان گرفتند به جوان‌ها کمک کنند تا ازدواج در سنین پایین شکل بگیرد. خیلی از طلاق‌ها در خانواده‌های مرفه یا از نظر اقتصادی خوب‌شکل می‌گیرد که این مسئله روشن می‌کند که اقتصاد خوب خوشبختی نمی‌آورد و بلکه گاهی مشکل‌ساز می‌شود؛ لذا باید جوان‌ها را تشویق به ازدواج در اول جوانی کرد که با فرزندآوری کمک به جوانی جمعیت کشور کنند


خطیب نمازجمعه افزود: امروز شرایط سیاسی جهان بسیار حساس است جبهه مقاومت با رهبری ایران اسلامی در حال نبرد با جبهه صهیونیستی به رهبری آمریکا و کشورهای غربی و بعضی کشورهای عربی است ایران در داخل به‌خاطر شهادت رئیس‌جمهور و دیگر شهدای خدمت در حال آماده‌سازی کشور برای انتخابات ریاست‌جمهوری است که همه نگاه‌ها به این انتخابات است که چه کسی رئیس‌جمهور آینده‌ای آن خواهد شد.

گزمه افزود: باید مراقبت کنیم صحنه، صحنه حساسی است در این روزها باید دقت کنیم انتخابات ریاست‌جمهوری نزدیک است. مقام معظم رهبری در چهاردهم خرداد نکات مهمی را بیان کردند ولایت‌مداری داشته باشند شایع پراکنی نکنند. مردم در رسانه‌ها مشاهده کردیم که در مناظرات دوره‌های قبل گاهی یک کاندیدایی عکس خانوادگی کاندیدای دیگر را دستش می‌گرفت به حریم خصوصی‌اش ورود پیدا می‌کرد در تریبون ملی در رسانه ملی بیان می‌کردند این ناامید و دلسردکننده است .


گزمه افزود: مقام معظم رهبری در مورد شهید آیت‌الله رئیسی فرمود: اخلاق‌مداری که شهید رئیسی داشت او را محبوب دل‌ها کرد در مناظرات در که تلویزیون پخش می‌شد شهید رئیسی هیچ‌وقت پرونده‌هایی و خطاهایی که از بقیه کاندیدها می‌فهمید بازگو نکرد و گفت اگر مشکلات کشور با تهمت با من حل می‌شود هرچه می‌خواهید به من تهمت بزنید من یک‌کلام هم به کسی چیزی نمی‌گویم.

گزمه ادامه داد: اگر کاندیدای در رسانه‌ها، کانال‌های فضاهای مجازی و در مجالس سخنرانی به بقیه کاندیدها تهمت بزند بدانید این کاندیدها منتخب ریاست‌جمهوری نیست که راه شهید ابراهیم رئیسی را ادامه دهد. افتتاح پروژه‌های بزرگ در استان که از خدمات دولت مردمی و خدمتگزار شهید رئیسی است جای تقدیر و تشکر دارد ازجمله این طرح‌ها بزرگ‌ترین آب‌شیرین‌کن فرا سواحلی است که تأمین آب شرب پایدار برای منطقه سیستان و زاهدان است.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark