داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۲
 
دادستان شهرستان زابل:
شهید بهشتی خاری در چشم دشمنان انقلاب و اسلام بود
کد مطلب: ۷۵۳۶۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۶ تير ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۷
دادستان شهرستان زابل گفت: شهید بهشتی شخصیتی کلیدی و تأثیرگذار در جمهوری اسلامی که خاری در چشم دشمنان اسلام و انقلاب بود.
شهید بهشتی خاری در چشم دشمنان انقلاب و اسلام بود
 جاوید پورنگ در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: هفتم تیرماه سالروز شهادت جان‌گداز و مظلومانه فقیه بابصیرت و انقلابی، عالمی وارسته، متقی و مجاهد، سیدالشهدای انقلاب اسلامی ایران و معمار دستگاه قضائی اسلامی، یارویاور صدیق حضرت امام خمینی (ره)، شهید مظلوم بهشتی (ره) و۷۲ تن از یاران حضرت امام (ره) و کارگزاران انقلابی و متعهد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که در حادثه تروریستی و انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیرماه سال ۶۰ به فیض عظیم شهادت نائل آمدند.

وی افزود: بدون شک بر حقیر و سایر همکاران فرض و تکلیف است و بر آن هستیم تا این مناسبت را نقطه عطفی بدانیم در جهت خدمت درخور و شایسته‌تر به مردم عزیز کشورمان ولیکن تلاش و کوشش شبانه‌روزی ما در مقابل رستاخیزی که شهدا و جانبازان و ایثارگران این مرزوبوم در جهت امنیت پایدار کشورمان خلق کرده‌اند قطعاً نمی و قطره‌ای به‌حساب نخواهد آمد و چشم امیدمان به ساحت قدسی حضرت باری‌تعالی و اهل‌بیت عصمت و طهارت است تا توشه و توان کافی برای خدمت در مسیرشان را به ما عنایت فرماید.

پورنگ تأکید کرد: شهید بهشتی را بیشتر از همه منافقین و دشمنان انقلاب به‌خوبی می‌شناختند و می‌دانستند که ایشان چه جایگاه و شخصیت کلیدی در نظام جمهوری اسلامی ایران دارد و اگر زنده بماند ادامه انقلاب چگونه خواهد بود.

وی افزود: منافقین به دلیل کینه‌ای که از شهید بهشتی داشتند دیدند که اگر ایشان زنده بماند چه در زمان حیات حضرت امام و چه بعد از آن شخصیتی بسیار کلیدی و تأثیرگذار برای انقلاب و کشور خواهد بود و قاعدتاً منافقین هم دیگر نمی‌توانند در کشور عرض‌اندام کنند به همین دلیل با اقدام بزدلانه و انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری، دکتر بهشتی و ۷۲ نفر دیگر از همراهان ایشان را به شهادت رساندند.

وی با بیان اینکه شهدای هفتم تیر به‌منظور اصرار بر اجرای احکام الهی به شهادت رسیدند، خاطرنشان کرد: شهید بهشتی خاری در چشم دشمنان اسلام و این شخصیت و معمار دستگاه قضایی کشور از مظلوم‌ترین شهدای انقلاب محسوب می‌شود.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark