داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
شهردار زهک خبر داد:
عملیات آبیاری و بهسازی در راستای زیباسازی فضای سبز شهری در زهک
کد مطلب: ۷۵۵۹۷
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۴۸
شهردار زهک گفت: در راستای زیباسازی و بهسازی فضای سبز شهرستان زهک کاشت نهال از گونه‌های مختلف در حال اجرا منی‌باشد.
عملیات آبیاری و بهسازی در راستای زیباسازی فضای سبز شهری در زهک
محمد سراوانی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: عملیات آبیاری و بهسازی در راستای زیباسازی فضای سبز شهری، شامل حذف علف‌های هرز و گیاهان خشک شده، و عملیات کاشت نهال و بذر در بلوار امام رضا ع و حاشیه میدان الغدیر( ورودی شهر) توسط واحد فضای سبز شهرداری زهک در حال انجام می باشد.

وی افزود: به منظور زیباسازی و توسعه فضای سبز شهری در ادامه عملیات کاشت نهال از گونه‌های مختلف بسته به شرایط آب و هوایی منطقه در بلوارهای سطح شهر زهک، در حال حاضر این عملیات در بلوار امام رضا ع (ورودی شهر زهک)به همت و تلاش واحد فضای سبز شهرداری زهک در حال اجرا می‌باشد.

سراوانی خاطرنشان کرد: اجرای عملیات ساماندهی و توسعه فضای سبز در شهر زهک، به منظور بهبود جلوه بصری و مهیا نمودن معابر با کیفیت مطلوب‌تر جهت رفاه حال مردم از سوی شهرداری زهک و با پیگیری و همیاری شورای اسلامی شهر زهک، از جمله برنامه‌هایی بوده است که در کنار سایر پروژه‌های در دست اجرا در سطح شهر زهک به طور مستمر صورت می پذیرد.

وی تاکید کرد: این اقدامات در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی در شهروندان و حفظ سرانه فضای سبز شهری، ارتقای سیما و منظر شهری در دست اجراست و به صورت مستمر در نقاط مختلف شهر ادامه خواهد داشت.
Share/Save/Bookmark