داخلی آرشيو يادداشت صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
یادداشت؛
وقتی شمرها و عمر سعدها مرثیه می‌خوانند
کد مطلب: ۷۵۳۹۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۸
براندازان که درگذشته ادعا می‌کردند مشکلشان با جمهوری اسلامی است پا را فراتر گذاشته و در پویش جدید مقابل محرم نیز قد علم کرده‌اند و مرثیه می‌خوانند.
وقتی شمرها و عمر سعدها مرثیه می‌خوانند
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن سنجری مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه ثارالله استان کرمان در یادداشتی به اوشیدا نوشت: رضوان خدا بر شهید مطهری که فرمودند شمر ۱۴۰۰ سال پیش مرد شمر امروزت را بشناس، به‌راستی عجب جمله عجیبی است، شمر دوره ما و عمر سعد زمان ما در گستره جغرافیای عالم اگر بنا به نسخه بروز شده آن باشیم امروز کیست؟

چه کسی بناست جور این وصله‌های ناجور را بکشد تا نام نامبارکشان از صفحه اذهان پاک نشود، زحمت بار سنگین آنان که قرن‌هاست بدن‌هایشان نصیب مور و مار شده برعهده کیست و چه کسانی باید نقش آنان را بدون کم‌وکاست و بدون جیره و مواجب با چراغ‌سبز شیاطین آواره جهان ایفا کنند.

کیست که نداند قداره‌بندها، چاقوکشان، عربده‌کشان و سدسازان حرکت اسلام چه کسانی هستند، امروز نقش اینان را در سناریوی دولت‌سازی و ملت‌سازی جعلی چه کسانی به اسم ملک ری و گندم آن قرار است پیاده‌سازی کنند.

کسانی که چند ماه در صفحات مجازی خود حق شادی را برای مردم با حکم سردمداران کفر جایز نمی‌دانستند، اما در پستوهای خود برای فتنه‌های ریزودرشت جشن و پایکوبی می‌گرفتند، امروز اعلام می‌دارند بنا نیست مردم با ورود محرم و صفر دو ماه غمگین باشند اینان که سرمایه خود را از پیمان (غربی، عبری، عربی) اخذ می‌کنند انگار در حساب کاربری شیطانی خود آیتمی به اسم انسانیت، وجود ندارد.

هرسال در آغاز محرم اینها مرثیه‌سرایی برای فقرا و نیازمندان را از بوق‌های مجازی و حقیقی خود، به سرزمین اسلامی‌مان مخابره می‌کنند که چرا این قدر خرج هیأت می‌کنید و به فقرا نمی‌دهید، باید از این قلیل جماعت خفته در مزبله‌های غربی‌ها سؤال کرد آیا برپایی روضه امام حسین (ع) اکثر آن با فقرا و نیازمندان نبوده، آیا باکسانی نبوده که از نان خود زده و آن را خرج هیئت کرده چرا از خرج‌های میلیاردی جماعت مفت‌خور و چپاولگران بیت‌المال که هزینه سفر هرکدام از آنان هزینه یک روستا یا شهر است نمی‌گویید که تنها به قول خودشان هزینه پاستیل فرزندانشان از حقوق یک ماه یک کارمند بیشتر است.

چرا از خرج‌های بیهوده و سفرهای آنتالیا پاریس، فلان جزایر و اقیانوس‌ها با ابر هزینه‌ها مقداری دست‌به‌جیب و برای فقرا خرج نمی‌کنید.

علت این همه هجمه چه می‌تواند باشد
پروپاگاندای رسانه‌ای، با بهره‌گیری از امپراطوری رسانه‌ای مرتب سعی در گرم نگه‌داشتن تنور فتنه‌ها و آتش‌افروزی‌هاست، از اجیرکردن اوباش رسانه‌ای تا خبرنگارهای اجاره‌ای و و‌رشکستگان سیاسی که برای خوش‌رقصی غرب رقص شیطانی به پا می‌کنند.

هم جنس‌باز، قمارباز، کاسب تحریم، قاتلان زنجیرپاره کرده، طراحان فتنه‌های رنگی، در یک عملیات مشترک با تاسی به جنگ ترکیبی درحال عقده گشایی هستند.

مغز فلج‌هایی که نه قومیت می‌شناسند نه مذهب، نه جغرافیا ونه مشی مرام اقوام متنوع ایرانی وانقلابی که در پیشرفت وحرکت انقلاب همه آنها شریکند، اقدام به شکاف در بین این تنوع برای گم کردن اصل انقلاب دارند.

مغزهای فلج این جماعت برای بزرگ کردن قواره کوتوله‌ای خود آویزان به همه می‌شوند حتی مردگان منفور و برای ورود به دایره‌المعارف غلط غلوط خود رسمشان، لگد زدن به همه ارزش‌ها به قیمت بالا بردن ضد ارزش‌هاست.

اگردر مجلسی یا محفلی حرف حقی ودفاع به جایی از انقلاب وارزش‌ها، از هنرمندی، ورزشکاری ، منبری یا تریبون‌داری یا صاحب کرسی بشنوند آن را تکفیر کرده و به او لقب مزدور نظام یا اجیر شده توسط جریان خاصی می‌دانند.

و همه اینها به دلیل جریان سازی عاشوراست وبیداری ۱۴قرن آن که استحکام ودوام اسلام به آن برمی‌گردد، به قول امام این محرم صفر است اسلام را زنده نگه داشته است، روح معنویتی که محرم و نهضت امام حسین(ع) به جامعه عطا می‌کند.
الگو بودن برای نهضت‌های اسلامی وجهانی شدن اسلام با تاسی به فرهنگ عاشورا، عاشورا رمز ایستادگی، ایثار، ازجان گذشتن، و مرز حق و باطل است اگر باور به این جمله داشته باشیم که کل یوم عاشورا وکل ارضِ کربلا است.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark