داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۵
 
نماینده مردم سیستان در گفتگو با اوشیدا عنوان کرد،
از برگزاری نشست مشترک کمیسیون‌ امنیت‌ملی و وزارت اطلاعات تا تذکر کتبی به وزیر نیرو در خصوص ضعف مدیریتی آب و فاضلاب روستایی استان
کد مطلب: ۳۸۹۸۵
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۰
نماینده مردم سیستان گفت: این نشست مشترک روز چهارشنبه ۲۴ تیر ماه به میزبانی وزارت اطلاعات برگزار می‌شود.
از برگزاری نشست مشترک کمیسیون‌ امنیت‌ملی و وزارت اطلاعات تا تذکر کتبی به وزیر نیرو در خصوص ضعف مدیریتی آب و فاضلاب روستایی استان
سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از حضور حماسه گونه مردم سیستان در راهپیمایی روز قدس با وجود گرمای بیش از حد هوا و ذرات ناشی از ریزگردها، که بار دیگر انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیستی ،امریکا و رژیم آل سعود به نمایش گذاشتند،قدردانی کرد.

نماینده مردم سیستان همچنین از نشست مشترک اعضای کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با وزیر اطلاعات و معاونانش در هفته جاری خبر داد و بیان داشت: این نشست مشترک روز چهارشنبه ۲۴ تیر ماه به میزبانی وزارت اطلاعات برگزار می‌شود.

حسینی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این جلسه و نشست برخی از مسائل داخلی، منطقه‌ای، بین‌المللی، مسئله تروریسم و امنیت داخلی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم سیستان همچنین بیان کرد: در خصوص توضیح علت ضعف مدیریتی آب و فاضلاب روستایی استان سیستان و بلوچستان و لزوم رفع مشکلات غیرقابل تحمل روستاهای منطقه سیستان طی تذکر کتبی به وزیر نیرو این مشکلات که امان مردم روستانشین سیستان را بریده است، مطرح و خواستار پیگیری این مشکلات هستیم.

حسینی اظهار کرد:مشکل کمبود آب و نوع مدیریت آن در منطقه سیستان در شرایط سخت هوا و گرمای طاقت فرسای 50 درجه زندگی را بر همشهریان و خصوصا روستاییان سخت کرده است و در این خصوص و برای حل آن به شکل جدیدی نیاز است توجه شود.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark