داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
معاون بهداشت وزارت بهداشت عنوان کرد:
بمباران بیمارستان‌ها در غزه لکه ننگی در تاریخ بشریت
کد مطلب: ۷۵۵۱۵
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۲
معاون بهداشت وزارت بهداشت بمباران بیمارستان‌ها در غزه را لکه ننگی در تاریخ بشریت اعلام کرد که بر پیشانی رژیم اشغالگر صهیوینستی نقش بسته و تاکنون مشابه آن دیده نشده است.
بمباران بیمارستان‌ها در غزه لکه ننگی در تاریخ بشریت
به گزارش اوشیدا به نقل از ایسنا، دکتر حسین فرشیدی در پایان راهپیمایی معاونان بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و کادر سلامت شرکت کننده در همایش کشوری تجلیل از دستاوردها و تکریم فعالان نظام بهداشت کشور در دولت سیزدهم در دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیان کرد: تاکنون سابقه نداشته متخاصم‌ترین دولت‌ها نسبت به بشریت، جنایتی به بزرگی بمباران بیمارستان‌ها در فلسطین به ویژه بیمارستان المعمدانی در غزه انجام داده باشند.

وی افزود: در این نبرد یک طرف ملت مسلمان، مظلوم و بی‌دفاع غزه قرار گرفته و یک طرف رژیم تا دندان مسلح صهیونیستی که یک بیمارستان را با تمام بیماران، مجروحان و کادر درمانش به خاک و خون می‌کشد.

فرشیدی با بیان این که اسراییل غاصب تاکنون جنایت‌های بی‌شماری مرتکب شده ولی جنایت بمباران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به هیچ شکل قابل چشم پوشی نیست، افزود: امروز معاونان بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و کادر سلامت در راهپیمایی و تجمع خود به همین مناسبت ضمن ابراز همدردی با مسلمانان مظلوم غزه و محکوم کردن این جنایت، برای حضور در فلسطین و امدادرسانی به مسلمانان مظلوم غزه چه در قالب کادر سلامت و پزشکی و چه به صورت رزمنده اعلام آمادگی کردند.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، معاون بهداشت در پایان ضمن اعلام برائت خود و معاونان بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و کادر سلامت از فعالیت‌های پوشالی حقوق بشر توسط کشورهای متمدن‌نما، گفت: حضور امروز کادر سلامت در این راهپیمایی و تجمع بر مزار شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی ایران، اتحاد و همبستگی تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در مقابل جنایتکاران صهیونیسم را بیش از گذشته نشان داد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark